Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Aheloy Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Aheloy Burgas FR Inmueble a la venta Aheloy Burgas ES Immobilien zum Verkauf Aheloy Burgas DE Immobiliari in Venditap Aheloy Burgas IT Immobiliën te koop Aheloy Burgas NL Imoveis venda Aheloy Burgas PT дома Продажа недвижимости Aheloy Burgas RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Aheloy, Bulgarije

£60.632 GBP | $82.049 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 65 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
KC Properties Ltd.
Kalina Ilieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Russisch, Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Aheloy, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
1 flat van het BED, 65 sq.m., in Chateau Aheloy 2, zou 300 m aan de overzeese kc Eigenschappen u willen voorstellen deze één slaapkamerflat met totaal gebied van 65 sq.m. Het is gelegen aan de 3de verdieping en en klaar volledig geleverd te gebruiken. De flat bestaat uit van: - Het gebied van de keuken (elektrische haardplaat, trekker); - Afgezonderde slaapkamer; - Het gebied van de zitkamer; - Bathroom/WC; - gang; - balkon de flat in uitstekende voorwaarde is en geleverd en klaar komt te gebruiken. Plaats: Het bezit wordt gevestigd in dorp Aheloy, binnen het lopen afstand aan zijn centraal deel waar u een verscheidenheid van winkels (200 m), koffie en restaurants (100 m) kunt vinden, bushalte (50 m). Het strand is binnen min het lopen 5 afstand (300 m). Het wooncomplex bestaat uit 4 afzonderlijke gebouwen, zwembad met het gebied van kinderen, veel groene gebieden, tennisbaan, geschiktheidsgebied, huur-a-auto, koffie-bar en veiligheid. Jaarlijkse onderhoudsprijs - 600 EUR. Afstanden: De flat is gesitueerd 7 km van Nessebar stad, 10 km van Zonnige strandtoevlucht, 20 km van luchthaven Bourgas
Klaar binnen te leven
zwembad
Voor permanente woonplaats
1 bedflat
Aheloy
flat in Bulgarije
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Aheloy
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 65 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Aheloy | Aheloy Verminderd Vastgoed | Aheloy Luxe Vastgoed | Aheloy Goedkoop Vastgoed | Aheloy Appartement te koop | Aheloy Appartement Zwembad te koop