Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Sunny beach Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sunny beach Burgas FR Inmueble a la venta Sunny beach Burgas ES Immobilien zum Verkauf Sunny beach Burgas DE Immobiliari in Venditap Sunny beach Burgas IT Immobiliën te koop Sunny beach Burgas NL Imoveis venda Sunny beach Burgas PT дома Продажа недвижимости Sunny beach Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Sunny beach, Bulgarije

£73.636 GBP | $99.646 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 3
Oppervlakte: 105 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
KC Properties Ltd.
Kalina Ilieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Russisch, Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Sunny beach, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2 BED 2 flatje van het BAD, 105 sq.m., in Stella Polaris 1, Zonnig strand wij pleased zijn om u dit volledig geleverde 2 slaapkamerflatje met een groot terras aan te bieden, situeerde een paar notulen vanaf het populaire strand van de Cacao. Het bezit is gelegen aan de 5de en 6de verdieping en heeft een totaal gebied van 105 sq.m., bestaand uit: - Niveau 1 - Gang; De keuken van het open-plan met zitkamergebied; één slaapkamer, badkamers en afzonderlijke WC, grote omslag rond balkon; - Niveau 2 - één slaapkamer, badkamers en een terras. De flat wordt aangeboden volledig geleverd zoals die op de foto's wordt getoond. Overzeese van Nice mening van het hoogste niveau. Stella Polaris is een moderne complexe luxe, gelegen dichtbij moderne belevingswaarde en plaatsen voor vermaak in de populaire overzeese toevlucht. Het complex met poorten heeft aardige architectuur, liften, ontvangst, de veiligheid en het onderhoud van 24 uur, ontspanningsgebied met openlucht zwembad, poolbar, tuinen, parkeerterrein, winkels, halbar, restaurant. Jaarlijkse onderhoudsprijs - 9 EUR/sq.m.
Klaar binnen te leven
Flatje
zwembad
Zonnig Strand
2 de flat van het BED
In een complex
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sunny beach
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
6
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Sunny beach | Sunny beach Verminderd Vastgoed | Sunny beach Luxe Vastgoed | Sunny beach Goedkoop Vastgoed | Sunny beach Appartement te koop | Sunny beach Appartement Zwembad te koop