2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Targovishte, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een keurig huis met een grote werf op een comfortabel vakantiegebied dichtbij Targovishte is.
Gevestigd in een stil en schilderachtig gebied, enkel notulen van Targovishte en dicht bij de hotels Beliya Kon en Rai, biedt dit bezit de perfecte combinatie van aard, comfort en praktisch aspect aan.
Het huis schept twee vloeren en een totaal het leven gebied van 101 sq m, met de volgende lay-outbinnenkant op:
Parterre: comfortabele herberg met een bar - ideal voor zich familie het verzamelen en gasten, keuken, badkamers met toilet, terras met een luifel, een extra ruimte met bed - geschikt voor gasten of als afzonderlijke slaapkamer.
Eerste verdieping: groot open terras met een mooie mening van de Balkan - ideale plaats voor ochtendkoffie of avondrust, ruimte met dubbel en eenpersoonsbed, badkamers met toilet.
Buiten het huis heeft een grote veranda met houten luifel, dienen met banken, gootsteen en keuken tegen - een prachtige plaats voor de zomeravonden in. De tuin is ongeveer 1000 sq m. In de werf is er een extern toilet, een garage, barbecue.