3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Belene, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Bulgaarse Huis stelt u voor dit landelijke Bulgaarse die bezit in een dorp enkel 5 km van de rivier Donau wordt gevestigd.
Het bezit bestaat uit 1 vloer en heeft totaal het leven gebied van 65 de externe trap tot de ingang van het huis leidt, binnen daar is een gang en een badkamers in een vroeg vernieuwd stadium van het krijgen. Het huis kenmerkt drie ruimten die in termen van hun doel nog niet gedefiniëerd zijn. Zij kunnen gemakkelijk voor gebruik als slaapkamers, het leven gebieden, of volgens de behoeften van de nieuwe eigenaar worden aangepast. Het water en de elektriciteit zijn eveneens beschikbaar, sceptische put.
Het dorp is stil en er zijn rond 350 inwoners. Het gebied is gekend voor zijn schone lucht en milieuvriendelijkheid. De stad van Belene die verstrekt alles u vereist is weg 5km, Pleven- 55 km, is Sofia weg 218km, Zwarte overzees-250km. Het gebied is historisch belangrijk sinds oudheid geweest en het stelt historische plaatsen zoals kasteel Dimum, vesting Novae, Pleven panorama, etc… voor.
De hoofd prioriteit van het bezit is het is plaats. Het huis wordt gevestigd in het hart van de overweldigende vlakte van Donau die mooie aardmeningen met inbegrip van gebieden, vlaktes, heuvels, rivieren, kanalen, bossen heeft. De visserij en de jacht zijn beroemd ook in het gebied. De omgeving biedt vrede en kalmte aan, die het maken voor een vakantiehuis of een landelijke terugtocht perfect.