Appartement, 3de verdieping in een complex met een prachtig zicht op het zwembad, zee en wijngaarden
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Na jarenlang genieten zijn we op het punt gekomen ons appartement te verkopen.
Aan de Zwarte Zee in Bulgarije is het heerlijk vertoeven.
Niet ver van de levendige stad Varna (waar de luchthaven is).
Dichtbij Albena en Balchik.
Het appartement bevindt zich op de derde verdieping van het vakantiecomplex Harmony Hills en werd recent volledig vernieuwd.
Met een grondoppervlakte van 97m2 en een terras kan je dit appartement best ruim noemen.
Bij intrede in de inkomhal heb je rechts de badkamer met wc, douche en lavabomeubel.
Hiernaast heb je een ruime slaapkamer met 2 bedden, 2 grote kasten en een bureau. Een prachtig zicht vanuit de twee vensters op het natuurgebied geeft de kamer een extra dementie.
Verder heb je nog de masterbedroom met een tweepersoonsbed en een ruime kleerkast. Ook hier heb je een mooi uitzicht op de wijngaarden en het dorp.
Een gang brengt ons naar de ruime living met open keuken.
Vanuit de keuken heb je alweer het zicht op de wijngaarden.
Een dubbele terrasdeur in de zithoek brengt ons naar het terras waar je kan genieten van het mooie complex met zwembad. De zee, alsook de wijngaarden geven hier ook weer een extra dementie en maken het zicht uniek.