Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Kosharitsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Kosharitsa Burgas FR Inmueble a la venta Kosharitsa Burgas ES Immobilien zum Verkauf Kosharitsa Burgas DE Immobiliari in Venditap Kosharitsa Burgas IT Immobiliën te koop Kosharitsa Burgas NL Imoveis venda Kosharitsa Burgas PT дома Продажа недвижимости Kosharitsa Burgas RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Kosharitsa, Bulgarije

£64.247 GBP | $86.402 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 82 m2
Oppervlakte grond: 82 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
IBG Real Estates Ltd.
Desi Hristova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Greek, Russisch and Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/6/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Kosharitsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Klaar zich binnen te bewegen! De ruime 1 flat van de Slaapkamer in Chateau Panorama, Kosharitsa
Flat met één slaapkamer die, op de 1st verdieping in complex Panorama Chateau in Kosharitsa wordt gevestigd. Het complex wordt gevestigd bij ong. 2 km van Zonnig Strand en enkel 25 km van Luchthaven Burgas. Het Panorama van Chateau combineert de nabijheid aan het strand bij Zonnig Strand, met de bergplaats van dorp Kosharitsa.
De flat is 81.80 sq.m en het bestaat uit een woonkamer met keuken en het dineren gebied, een groot balkon, één slaapkamer en een badkamers met toilet en daalt. Deze flat is voor volledig geleverde verkoop en rustte getoond op de beelden klaar uit te gebruiken of te verhuren.
De diensten en faciliteiten in Chateau Panorama, Kosharitsa:
- Zwembad voor Volwassenen en Kinderen
- De Bar van de pool
- De Speelplaats van kinderen
- Ontvangst en de Bar van de Hal
- Geschiktheid en Gezondheidscentrum
- Parkeren
- de Veiligheid van 24 uur
- Internet
- Kabeltelevisie
- Jaarlijkse onderhoudsprijs: 560 EUR/year

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Kosharitsa
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 82 m2
Oppervlakte grond: 82 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Kosharitsa | Kosharitsa Verminderd Vastgoed | Kosharitsa Luxe Vastgoed | Kosharitsa Goedkoop Vastgoed | Kosharitsa Appartement te koop