1 Slaapkamers Appartement te koop Kosharitsa, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2room Flat voor Verkoop | De Villa's van de Mening van de baai, Kosharitsa
De aanbiedingen van Onroerende goederen IBG Voor verkoop een ruime flat met één slaapkamer, die op de derde verdieping in de goed-gehandhaafde Villa's van de Mening van de Baai complex in Kosharitsa wordt gevestigd - enkel 2 km van Zonnig Strand. Het complex wordt geplaatst op een helling, die panorama's van het overzees en de baai, met inbegrip van Nessebar, Ravda, en Pomorie aanbieden.
?? Totaal gebied: 71 sq.m
?? Vloer: derde
1 slaapkamer | ?? 1 badkamers + afzonderlijk toilet | ?? Balkon met overzeese mening
De Lay-out van de flat:
Hal
Woonkamer met keuken en het dineren gebied
Één slaapkamer
Balkon met mooie overzeese meningen
Badkamers met douche, toilet, en gootsteen
Afzonderlijk gasttoilet met gootsteen
De flat wordt geleverd en zoals aangetoond in de foto's uitgerust. Het is in goede voorwaarde en kan van minder belangrijke modernisering profiteren om zijn volledig potentieel te bereiken.
Complexe Belevingswaarde:
KUUROORD & het Centrum van de Geschiktheid
3 grote openluchtzwembaden
Restaurant en ontvangst
24/7 veiligheid en videotoezicht
?? Jaarlijkse onderhoudsprijs: €13/sq.m.
De Villa's van de Mening van de baai is gekend voor zijn traditionele architectuur van de Bulgaars-Stijl, vreedzaam milieu, en groene omgeving - ideal voor vakantie, leven het het hele jaar door, of investering.
?? Onroerende goederen contact IBG Vandaag voor meer details of om het bekijken te plannen!