Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Estancia Brazil EN Immobiliers à Vendre Estancia Sergipe FR Inmueble a la venta Estancia Sergipe ES Immobilien zum Verkauf Estancia Sergipe DE Immobiliari in Venditap Estancia Sergipe IT Immobiliën te koop Estancia Sergipe NL Imoveis venda Estancia Sergipe PT дома Продажа недвижимости Estancia Sergipe RU
« Terug

Appartement te koop Estancia, Brazilië

€13.311 EUR | £11.531 GBP | $15.604 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Oppervlakte: 398 m2
Oppervlakte grond: 18 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
NILZA SILVA
NILZA SILVA SANTOS
Locatie: Brazil
Talen: Portugees
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Appartement te koop Estancia, Brazilië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
PARTIJ dicht bij de stranden van Abaís en Saco.Fazenda Echte 02, in Quadra 3 partij 48, hoekpartij, Quitado. Keur voorstel goed! More information Corretora Nilza Silva Creci 4256 79 9 9. De Huisdieren van de Speelplaats van het Meer van de Tuin van de Stallen van de Garage van de gymnastiek Toegestaan de Speelplaats van het Zwembad Stranden Rio van het Benzinestation van het Panorama van de Zaal van de Spelen van de Zaal van de Partij van de Kiosk van het Volleyball van het Zand van het Hof van Multisport van het Hof van het Gazon van de Portier van 24 Uren de Hof Behandelde; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Estancia
Regio: Sergipe
Provincie: Sergipe
Land: Brazilië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 398 m2
Oppervlakte grond: 18 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
Estancia Verminderd Vastgoed | Estancia Luxe Vastgoed | Estancia Goedkoop Vastgoed | Estancia Appartement te koop | Estancia Appartement Zwembad te koop