4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Extrema, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
Het Minas Gerais van Chacara: land bezit, 3660 m2- land, 440 m2 geconstrueerd gebieds, 4 slaapkamers, 3.4 km van de nabijgelegen weg
Algemene Beschrijving en Feiten:
Want de verkoop een landelijk bezit met 3.660 m2- land is, gelegen in Extrema (Minas Gerais), in het district van Bairro Dos Tenentes (Estrada DosTenentes ? Flat Fuji II Partij 25)
Het geconstrueerde privé huis is niet nog gebeëindigd (gedeeltelijk onvolledig), moet de bouw nog worden gebeëindigd. Het is Ideaal om als ruime privé huis of pousadaherberg te gebruiken aangezien het in een toeristenstad bij 01:30 h (rijtijd) van São Paulo wordt gevestigd.
Het is een baksteenhuis, met 440 m2 van geconstrueerd gebied, hardhout het eindigen, en het verwarmen installatie.
Hogere Vloer:
Vier slaapkamers, elk met een privé badkamers. Één van hen is een hoofdreeks met kleedkamer en balkon (Wintergarden) met gas gedreven open haard (gebrek die in de slaapkamers en in één badkamers eindigen)
Zeer grote mezzanine met hoger balkon.
Lagere vloer:
Drie ruimten met diverse milieu's: Hal met in een nis gezette open haard,
Eetkamer en de ruimte van TV met toilet.
Keuken met houten brandende fornuis en voorraadkast
Extern gebied: Het gebied van de barbecue met badkamers, wasserij en voorraadkast allen ingesloten met balkon.
De ruimte van het hulpmiddel aan de kant, open plek voor gymnastiek.
Gazon: Geschikt voor een voetbalgebied en voor de installatie van een zwembad.
Verder is er een vissentank met lopend water van de mijn.
Het is ongeveer 3.4 km ver van Estrada Fernão Dias.
Wij begeleiden cliënten tijdens het volledige verkoopproces en verstrekken het omvatten van de raadplegende diensten.
Kaart van het Gebied: https://mapcarta.com/24988420
Officiële en Gemeentelijke Informatie: https://www.extrema.mg.gov.br/
Algemene Observaties en Overwegingen: Dit bezit is enkel voor verkoop, niet voor huur van enige soort.
Men adviseert sterk dat de geinteresseerde kopers een bezoek van het bezit met een verdere ijver leiden om een besluit op basis van goede informatie inzake te nemen of om met de aankoop te werk te gaan. Men verwacht nochtans dat de potentiële cliënt de noodzakelijke financiële te kopen middelen heeft. Het is belangrijk om op te merken dat de Braziliaanse banken of in algemene financiële instellingen, in geen omstandigheden, leningen of hypotheken aan vreemdelingen geven. Ook, is het zeer zeldzaam dat de Europese of Amerikaanse banken leningen of hypotheken voor onroerende goederen kopen in Brazilië toestaan. Het is zo onontbeerlijk om het juiste kapitaal te hebben om een aankoop te bewerkstelligen.
De koper/de investeerder betalen geen soort commissie aan de makelaar in onroerend goed in Brazilië ? de commissie strikt de verantwoordelijkheid van de verkoper is. Nochtans, is de koper verantwoordelijk voor het betalen van de notariskosten evenals ITBI (Imposto DE Transmissão DE Bens Imóveis ? de belasting van de bezitsoverdracht) die zich, afhankelijk van de staat, tussen 2 ? 3% uitstrekt.
Deel dit…
Facebook
Twitter
Linkedin