4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Buzios, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
Exclusief Huis Buzios: 340 m2 construeerden gebied, 4 slaapkamers, 5 badkamerss, zwembad, panoramische vooruitzichten en oceaanmening
Op aanbieding is deze prachtige luxewoonplaats die in één van de exclusiefste gebieden van Armação Dos Búzios ? Ferradura wordt gevestigd. Met panorama's over de vallei van Ponta DA Lagoinha en het overzees, is dit cinematic huis een meesterwerk dat door de beroemde architect Hélio Pellegrino wordt ontworpen.
Met vier elegante reeksen, biedt dit huis ruimte en privacy voor uw volledige familie aan. De belangrijkste reeks is een waar heiligdom van kalmte, met een groot venster en een mooie mening. Daarnaast zijn er een kast en een privé badkamers met mooie afwerking.
De leefruimte werd ontworpen om volledig voordeel van de overzeese mening met een ruim en comfortabel milieu te nemen dat het keuken, eetkamer, woonkamer en poolgebied integreert, dat uw familie en vrienden toestaat om grote ogenblikken samen te delen.
Dit huis voor verkoop vergt geen vernieuwingen en is klaar om worden bezet. De exclusieve luxeflat met slechts 4 huizen biedt de veiligheid van 24 uur, naast een stille en prettige buurt aan.
Wij begeleiden cliënten tijdens het volledige verkoopproces en verstrekken het omvatten van de raadplegende diensten.
Buzios:
In de vroege jaren 1900 was Búzios een bijna onbekend dorp van vissers. Het bleef zoals zulke tot 1964, toen de Franse actrice Brigitte Bardot Búzios bezocht, sindsdien Búzios met de hogere kringen van Carioca ? s populair werden, die van het chaotische stadsleven van Rio de Janeiro wilden ontsnappen en meer dan van 23 stranden genieten die het schiereiland aanbiedt. De stad groeide om een internationale toeristenbestemming te zijn.
Officiële en Gemeentelijke Informatie: https://buzios.rj.gov.br/
Algemene Observaties en Overwegingen: Dit huis in Buzios is enkel voor verkoop, niet voor huur van enige soort.
Men adviseert sterk dat de geinteresseerde kopers een bezoek van het bezit met een verdere ijver leiden om een besluit op basis van goede informatie inzake te nemen of om met de aankoop te werk te gaan. Men verwacht nochtans dat de potentiële cliënt de noodzakelijke financiële te kopen middelen heeft. Het is belangrijk om op te merken dat de Braziliaanse banken of in algemene financiële instellingen, in geen omstandigheden, leningen of hypotheken aan vreemdelingen geven. Ook, is het zeer zeldzaam dat de Europese of Amerikaanse banken leningen of hypotheken voor onroerende goederen kopen in Brazilië toestaan. Het is zo onontbeerlijk om het juiste kapitaal te hebben om een aankoop te bewerkstelligen.
De koper/de investeerder betalen geen soort commissie aan de makelaar in onroerend goed in Brazilië ? de commissie strikt de verantwoordelijkheid van de verkoper is. Nochtans, is de koper verantwoordelijk voor het betalen van de notariskosten evenals ITBI (Imposto DE Transmissão DE Bens Imóveis ? de belasting van de bezitsoverdracht) die zich, afhankelijk van de staat, tussen 2 ? 3% uitstrekt.
Deel dit…
Facebook
Twitter
Linkedin