Huizen-Villa te koop Florianópolis, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
Real Estate Ribeirão DA Ilha: voor de betere inkomstklasse privé huis op een groot landgebied, met drie huizen en een totaal geconstrueerd gebied van 550 m2
Algemene Beschrijving en Algemene Kenmerken van het Bezit:
Het bezit wordt bedoeld als Vila Ipê, plaats van verbazingwekkende schoonheid, vrede en kalmte, en behandelt een perceel van ongeveer 54.000 m2, die uit drie hoofdgebouwen bestaan:
- Het Witte Huis: Het stijlhuis van de Azoren met 168.86 m2, meer dan 170 jaar oud, met een originele die structuur, zorgvuldig met het doel zijn historische waarde wordt hersteld terug te krijgen. Het restauratieproject, van IPUF (Instituut van Stedelijke Erfenis van Florianópolis) vergezeld gaat, beoogde het opnieuw gebruiken van originele materialen, het gebruiken van onderscheiden materialen en het handhaven van de eigenheid die Van de Azoren. In zijn binnenland, komt het gebruik van edel hout (araucaria, peroba, kaneel, itaúba) duidelijk uit, allen gewerkt door hand (falquejadas) om het comfort van ingezetenen te verzekeren.
- Het gele Huis: een privé huis met 223.5 die m2, uit de vernieuwing van een 30 éénjarigengebouw zijn voortgekomen dat als bakkerijfabriek diende. De externe voorzijde is in blootgestelde baksteen, is de vloer allen in hoog-weerstandstegels die op bakstenen, de blootgestelde plafondhoutbewerking in de behandelde boomstammen van de citroeudoraeucalyptus, lijken die in angelim, openingen voeren allen in stevig itaúba en kaneelhout en de ruggen, die op het bos en de waterval, met glas aan de kanten en op het dak openen.
- Het blauwe Huis: een privé homewith 157.18 die m2 gebied construeerden, uit de vernieuwing van een gebouw is voortgekomen dat, in de loop van de decennia, misschien een meer dan eeuw, had reeds wijzigingen en toevoegingen ondergaan. De vloer is allen in lichte ceramisch en de openingen in itaúbahout, angelim en aluminium.
De restauratie en de vernieuwingen werden uitgevoerd tussen 2000 en 2001, met architecturale projecten en controle door een architect met uitgebreide ervaring in restauratie in Ribeirão DA Ilha.
Vila Ipe heeft ook:
- Land dat het overzees, met een keet voor boot het bewaken, privé toegang tot het overzees en ruimte voor vrije tijd onder ogen ziet.
- Een metselwerkgebouw met workshop ruimte en behandeld parkeerterrein.
- Een oud huis dat 38 m2 meet, die en met een onafhankelijke ingang onder ogen zien, die niet is vernieuwd.
Naast de esthetische schoonheid van de gebouwen, is er een speciale charme in de uitbundigheid en de diversiteit van bloemen, diverse fruitbomen en een kleine moestuin, allen gecultiveerd overeenkomstig de striktste principes van ecologische landbouw, naast een waterbron en een waterval.
Het heeft ook een groot plattelandsgebied van?? ongeveer 34 Ha bij de bovenkant van de heuvel, die binnen het zogenaamde Gemeentelijke Park van Lagoa do Peri is.
Het werk door de architectenvriend wordt gedaan van de eigenaars, met de benaderende waarden die?? van de mogelijke bouwgebieden.
Hij overwoog het 30m gebied aan de kanten van de waterloop die achter het gele huis als APP, een kwestie overgaat die op het eiland wordt gedebatteerd.
Zelfs exclusief dit APP gebied, hebben wij een gebied van?? 1,422.1 m2 van wapen-2.5 (gemengde woon), bij de voorzijde, met een inbezitnemingstarief van 50% en bezettingsgraad 1, die voor single-storey bouw van zelfs 700 m2 op maximaal 2 vloeren toestaat. 2 construeerden (wit en blauwe) huizen overschrijden 300 m2 benedenverdiepingsgebied niet. Mogelijkheid, daarom, van de bouw van verdere 400 m2 van benedenverdieping op 2 vloeren (namelijk 800 m2 bouw).
In de rug, een gebied apl-e van?? 11,911.85 m2, met een inbezitnemingstarief van 10% en bezettingsgraad van 0.1, die voor één-verhaal bouw van zelfs 1.100 m2 toestaat (of 1.100 m2 op 2 vloeren).
Al documentatie in orde. Een kmz-dossier dat de plaats (google aarde) toont kan op verzoek worden verzonden.
Wij begeleiden cliënten tijdens het gehele verkoopproces en verstrekken het omvatten van de raadplegende diensten.
Algemene Opmerkingen: Dit bezit is uitsluitend voor verkoop, niet voor huur van enige soort.
Het is redelijk en adviseerde ook dat de geinteresseerde kopers een bezoek van het bezit met een verdere ijver uitvoeren om een besluit op basis van goede informatie inzake te nemen of om met de aankoop te werk te gaan. Men verwacht nochtans dat de potentiële cliënt de noodzakelijke financiële te kopen middelen heeft. Het is belangrijk om op te merken dat de Braziliaanse banken of in algemene financiële instellingen, in geen omstandigheden, leningen of hypotheken aan vreemdelingen geven. Ook, is het zeer zeldzaam dat de Europese of Amerikaanse banken leningen of hypotheken voor onroerende goederen kopen in Brazilië toestaan. Het is zo onontbeerlijk om het juiste kapitaal te hebben om een aankoop te bewerkstelligen.
Real Estate Ribeirão DA Ilha
Deel dit…
Google
Twitter
Linkedin