Financiering appartement OceanView 2dorm in Ingleses Beach-FLORIANOPOLIS-BRAZILIË
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uitzicht op zee en op 50 meter van de zee in Ingleses Beach-Florianopolis-Brazilië-Financieringsappartement met 2 slaapkamers en 1 suite met zijdelings uitzicht op zee.
Gebouw op 50 meter van de zee op het strand Ingleses, de bouw start in de tweede helft van 2024 met verwachte oplevering in mei 2026, 1 overdekte privégarage, gezichtstoegangscontrole, biometrische opening met Smart lock, roterende laadruimte elektronisch voertuig, 2 verdiepingen van garages, op de zolder is een recreatieruimte met jacuzzi, vuurplaats en sauna. Op de begane grond heeft het een gastronomische ruimte ingericht met een collectieve barbecue, verwarming op zonne-energie voor de gemeenschappelijke ruimtes, lift, woonautomatisering, balkon met privébarbecue, automatische zonwering.
Appartement 402 positie medium, zijdelings zeezicht, met 2 slaapkamers, 1 suite, bruikbare oppervlakte: 73,26m2, totale oppervlakte: 94,84m2, 1 privé en overdekte garage, balkon met privégrill, woonkamer, kitchenette, serviceruimte. Waarde: R$ 998.744 Reals, aankoop met 50% aanbetaling en de resterende waarde in termijnen tijdens de bouwwerkzaamheden