15 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Teresopolis, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
De Reeksen Teresópolis van Pousada: privé huis met 3 slaapkamers, kosthuis met 12 reeksen, volledig uitgeruste, koloniale stijl
Eigenschappen en Kenmerken:
Pousada werd geconstrueerd in 2007. De gemiddelde grootte van de slaapkamers/de reeksen is 14 m2. Er zijn een totaal van 12 uitgeruste reeksen, volledig.
Dit huis werd boven gebouwd in de jaren '70 en de jaren '80 in een koloniale stijl, met 3 slaapkamers en een gastbadkamers. Voor de benedenverdieping, er samen een eetkamer, woonkamer met een decoratieve open haard, keuken, balkon, wasserijruimte, 2 slaapkamers met 1 badkamers voor gasten en een volledige zolder met keuken, badkamers, woonkamer en slaapkamer, buiten het huis is om individualiteit te verzekeren. Het heeft ook een zwembad, barbecue, tuin, garage voor 5 auto's, die tot 8 ruimten kunnen worden verhoogd door de tuin te verminderen. De kers op de cake van dit huis is een bijlagegebouw met 3 vloeren die als gasthuis of seizoengebonden huur, elke vloer met 100 meters kunnen worden gebruikt, die 11 reeksen met een balkon die ongeveer 20 meters meten elk, airconditioning, LEIDENE TV, badkamerss met blindexdouches, het zonne verwarmen voor de douches, ontvangst, tuin, en de mogelijkheid om 2 slaapkamers in 2 flats met een slaapkamer en een woonkamer met een Amerikaanse keuken, met elke flat bevatten om te zetten die ongeveer 40 meters meten, aangezien de plak reeds in aanbouw is en moet worden gebeëindigd.
Adres: /yt761FyGFWvbwp8y9
Praça Higino DA Silveira, 200 - Parque do Inga
De Reeksen Teresópolis van Pousada
Deel dit…
Facebook
Twitter
Linkedin