7 Slaapkamers Hotel te koop Santa Cruz Cabralia, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
Pousada Santa Cruz DE Cabrália: 7 reeksen, 410 m2 construeerden gebied, 150 m van het strand, 2 zwembaden, 8 badkamerss
Algemeen
Op aanbieding is een pousada met een totaal van 410 m2 gebouwd gebied en gelegen 150 meters van het strand in Coroa Vermelha - Santa Cruz DE Cabrália, in de staat van Bahia (26 km van de luchthaven van Porto Seguro). Er zijn 7 reeksen (met de mogelijkheid om 2 meer te bouwen) + 2 zwembaden, 1 met het zonne verwarmen + 1 propaansauna + 2 gastronomische balkons, + 8 badkamerss. Het wordt verdeeld in 3 geïsoleerde milieu's. Het potentieel van de huur: als enkel 5 van de huidige 7 reeksen (slechts tijdens de 8 maanden van hoogseizoen) worden gehuurd kan men een jaarlijks netto inkomen bereiken van tussen US$30,000 en US$50,000.
Beweging veroorzakend/Reden om te verkopen: gezondheidsvoorschriften van de huidige eigenaar.
Extra Informatie over het gebied en de Omgeving: De Informatie van het toerisme: /ba/scruzcabralia/
Officiële en Gemeentelijke Informatie (prefeitura): http:///
Campo Bahia: /wiki/Campo_Bahia
Campo Bahia was ook de plaats waar het Duitse voetbalteam werd ondergebracht: litosonline.com/en/article/campo-bahia-very-special-place-german-football-team
Verdere Overwegingen
De documentatie kan op verzoek worden verzonden.
Wij begeleiden cliënten tijdens het gehele verkoopproces en verstrekken het omvatten van de raadplegende diensten.
Verdere Observaties: Dit pousada is uitsluitend voor verkoop.
Men adviseert dat de potentiële kopers een bezoek van het bezit met een verdere ijver leiden om een besluit op basis van goede informatie inzake te nemen of om met de aankoop te werk te gaan. Men verwacht nochtans dat de potentiële cliënt de noodzakelijke financiële te kopen middelen heeft. Het is belangrijk om op te merken dat de Braziliaanse banken of in algemene financiële instellingen, in geen omstandigheden, leningen of hypotheken aan vreemdelingen geven. Ook, is het zeer zeldzaam dat de Europese of Amerikaanse banken leningen of hypotheken voor onroerende goederen kopen in Brazilië toestaan. Het is zo onontbeerlijk om het juiste kapitaal te hebben om een aankoop te bewerkstelligen.
De koper/de investeerder betalen geen soort commissie aan de makelaar in onroerend goed in Brazilië - de commissie is strikt de verantwoordelijkheid van de verkoper. Nochtans, is de koper verantwoordelijk voor het betalen van de notariskosten evenals ITBI (Imposto DE Transmissão DE Bens Imóveis - de belasting van de bezitsoverdracht) die zich, afhankelijk van de staat, tussen 2 uitstrekt - 3%.
Deel dit…
Facebook
Twitter
Linkedin