Elegant gebouw in een chique wijk van Ingleses Beach-FLORIANOPOLIS-Financing Appartement 2 slaapzaal is 1 suite
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Verfijnd gebouw in Ingleses Norte, op 4 minuten rijden van de zee - Florianopolis - Appartement met 2 slaapkamers en 1 suite, gefinancierd.
Vijf verdiepingen tellend gebouw, waarvan de bouw naar verwachting start in juli 2025 en de oplevering rond december 2026. Het beschikt over hoogwaardige porseleinen vloeren, een lift, doorlopend stucwerk op de muren, ramen met jaloezieën in de slaapkamers, een elektronische poort, elektronische sloten op de toegangsdeuren van het appartement en een intercomsysteem. Toplocatie op slechts een paar meter van Av. Calil Bulos, de hoofdstraat van Ingleses, en op een paar meter van grote supermarkten. Op 4 minuten rijden van het strand, gelegen in een topwijk van de wijk Ingleses.
Appartement 202 aan de West Front, met 2 slaapkamers, waarvan 1 suite, en 2 badkamers, bruikbare oppervlakte: 55,38 m², totale oppervlakte: 104,45 m², open keuken, woonkamer, balkon met privé barbecue, serviceruimte. Waarde: R$ 415.350 Reals, gekocht met een aanbetaling van 30% van R$ 124.605 Reals, en het resterende bedrag van R$ 290.745 Reals betaald in termijnen tot het einde van de werkzaamheden.