1.000 mts zee in Ingleses Norte-Florianopolis-Brazilië-Ap 2 dorm met op maat gemaakte keukenkasten.
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
1.000 meter van de oceaan in het nobele gebied van Ingleses Beach, Florianopolis - appartement met 2 slaapkamers en op maat gemaakte keukenkastjes.
Appartement 105 B met 2 slaapkamers gelegen in een spraakmakend gebouw van 3 verdiepingen in Ingleses Norte, met blindex-wanden en glas, jaloezieën in de slaapkamers, privébarbecue op het balkon van de woonkamer, gelegen op de eerste verdieping en met een panoramisch uitzicht op de groene omgeving, woonkamer, aparte keuken met op maat gemaakte kasten, badkamer met blindex-box en extra grote kasten, marmeren wastafel.
1 overdekte en privégarage, balkon met blindex-glas, glazen schuifdeur in de woonkamer, porseleinen vloeren, decoratie op de muren van de woonkamer en decoratie op de muren van de slaapkamergang, eetkamer, bruikbare oppervlakte: 61,35m , totale oppervlakte: 73,35m , met openbare akte, gebouw gebouwd in 2021. Waarde R$ 670.000 Reals.