2 Slaapkamers Appartement te koop Aquiraz, Brazilië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Details
Flats Aquiraz: 2 reeksen, 200 m van strand, 15 min van Fortaleza, verscheidene eenheden, 67 - 72 m2 het leven gebieds, onlangs gebouwd
Algemene Beschrijving en Feiten:
Want de verkoop verscheidene flats in de Woonplaats van het Strand Mandala in Aquiraz is. Het is een gesloten flat met moderne infrastructuur, onder anderen dek, zwembad, speelplaats en mini-markt. Het is 200 m van het strand, 15 min van Fortaleza en 3 minuten aan het strandpark. Er zijn 4 verschillende flattypes (A, B, C en D), zich uitstrekt tussen 67 en 72 m2. Elke flat heeft 2 reeksen.
Momenteel zijn er twee flats op het grondniveau en drie flats op de 1st beschikbare verdieping.
Extra Informatie over Aquiraz en Omgeving:
De stad van Aquiraz houdt inheemse tradities en Europese kolonisators in zijn wortels, zonder de opvallende eigenschappen van Afrikaanse die cultuur te vergeten door de gemeente worden uitgespreid. Het is een mooie stad met talrijke schitterende stranden en een hoogte - kwaliteit van het leven.
/cidades-e-estados/ce/aquiraz.html
Wij begeleiden cliënten tijdens het volledige verkoopproces en verstrekken het omvatten van de raadplegende diensten.
Algemene Observaties en Overwegingen: De flats zijn uitsluitend voor verkoop, niet voor huur van enige soort.
Men adviseert sterk dat de geinteresseerde kopers een bezoek van het bezit met een verdere ijver leiden om een besluit op basis van goede informatie inzake te nemen of om met de aankoop te werk te gaan. Men verwacht nochtans dat de potentiële cliënt de noodzakelijke financiële te kopen middelen heeft. Het is belangrijk om op te merken dat de Braziliaanse banken of in algemene financiële instellingen, in geen omstandigheden, leningen of hypotheken aan vreemdelingen geven. Ook, is het zeer zeldzaam dat de Europese of Amerikaanse banken leningen of hypotheken voor onroerende goederen kopen in Brazilië toestaan. Het is zo onontbeerlijk om het juiste kapitaal te hebben om een aankoop te bewerkstelligen.
De koper/de investeerder betalen geen soort commissie aan de makelaar in onroerend goed in Brazilië - de commissie is strikt de verantwoordelijkheid van de verkoper. Nochtans, is de koper verantwoordelijk voor het betalen van de notariskosten evenals ITBI (Imposto DE Transmissão DE Bens Imóveis - de belasting van de bezitsoverdracht) die zich, afhankelijk van de staat, tussen 2 uitstrekt - 3%.
Deel dit…
Facebook
Twitter
Linkedin