Gemeubileerd duplexhuis in Ingleses Beach-FLORIANOPOLIS-BRAZILIË
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
5 min. van Playa de Ingleses - FLORIANOPOLIS - BRAZILIË - TE KOOP: NIEUWE DUPLEXWONING met 2 slaapkamers en 1 suite - VOLLEDIG GEMEUBILEERD EN MET ELEKTRISCHE SPLITAIR, 2 SMART TV'S EN PLAFONDVENTILATOR.
Semi-nieuwe duplexwoning op 5 minuten rijden van de zee en het centrum van Playa de Ingleses, gelegen nabij de ingang van Ingleses, met diverse winkels op een steenworp afstand, zoals: markten, supermarkten, apotheken, enz., bestaande uit een woonkamer, eetkamer-keuken, 2 slaapkamers en 1 suite, 2 badkamers met boxspringbedden, kasten en een Hydra-douche, een terras aan de achterzijde met een eigen barbecue, een serviceplaats en een afgesloten parkeerplaats met ruimte voor 1 auto.
Alle meubels en apparaten zijn tweedehands, 1 SPLIT Air, 1 plafondventilator, digitale wasmachine, elektrisch fornuis van roestvrij staal, duplex roestvrijstalen koelkast met Fost-Free vriezer, 43-inch SMART TV in de woonkamer en 38-inch SMART TV in de suite, sterke drank, elektrisch koffiezetapparaat, magnetron, porseleinen vloeren, barbecue privé in de privé achtertuin, met overdekte serviceruimte. WAARDE: R$ 376.000 Reals, alleen voor volledige betaling