Land-Perceel te koop Paphos, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Groot gebiedsperceel van land voor verkoop
* Perceel van land voor verkoop in dorp van Kathikas dichtbij Paphos, Cyprus *
Het bezit van Cyprus met de AKTEN van de TITEL
Gevestigd op de rand van het zeer populaire dorp van Kathikas, dit heeft onroerende goederen een grote mening nog over de rollende berghellingen dicht bij de belevingswaarde van lokale gemeente, winkels, restaurant, herbergen en, natuurlijk, kerken.
Reeds voorzien van wegtoegang, stoepen, watervoorziening en machtslevering, heeft dit perceel evenredige meetkunde, en één van de eenvoudigste gebieden waarin u uw eigen huis met landbouwbedrijf of privé tuinbinnenplaats kunt bouwen en het zijn naast groene gebieden het toekomstige comfort beschouwd als en de meningen worden verzekerd. Toch het gebied van?? de volledige plaats is meer dan 2800 meters.
De dichtheid van de ontwikkeling is 10% en staat voor een huis van 280 te bouwen m toe dat in om het even welke taal nog een massief huis is.
De reis aan de meest dichtbijgelegen stad zal rond 10 minuten vergen; aan de beroemde golfclub en andere infrastructuurfaciliteiten van het gebied, zal de reis neen meer dan 5 minuten zijn. Er zijn ongeveer 15 minuten aan toeristenstreken en stranden. Het perceel van land wordt volkomen gevestigd in termen van toegankelijkheid aan verscheidene gebieden van het Eiland.
Wij kunnen tijdens ontwerp of het ontwerpen van uw toekomstig bezit helpen en contacten van lokale ingenieurs, contractarbeiders en architecten verstrekken.
Veronderstel dat het huis van uw droom voor u, volgens uw gewenste lay-out zal worden ontwikkeld. Wanneer alles wordt voltooid, en de nieuwe ruimten met netheid worden bestrooid en met voorwerpen gevuld die u tevredenstelt. Toch zelfs met het gebruik van minder belangrijke moderne details, kunt u het huis in het apogeum van stijl en comfort draaien, het bezit maken om voordelige en concurrerende onroerende goederen te vertegenwoordigen.
Dit perceel van land in dorp van Kathikas dichtbij Paphos (Cyprus) wordt aangeboden voor verkoop aan zeer lage prijs. Het bezit heeft titelakten om de eigendom naar de nieuwe eigenaar op het kopen over te brengen.
Voel vrij om ons (telefoon M. Douglas) voor andere perceelkenmerken en zijn ontwijfelbare voordelen direct te contacteren.
DE AKTEN VAN DE TITEL BESCHIKBAAR VOOR DIT BEZIT.
Identiteitskaart van het bezit: L2862-O08
Prijs: €65,000
Het Gebied van het land: 2862 m2
Het Type van bezit: Perceel
De Status van het bezit: Voor Verkoop
Eigenschappen
Belevingswaarde
* Internationale Luchthaven
* Lokale Belevingswaarde
* De levensstijl van het dorp
Gebied
* De Meningen van de berg
* Dichtbij Stad
* Het vierkant van het dorp
* Wijngaarden
* Wijnmakerij
Extern
* Bouw uw eigen ontwerp
* Rijpe Tuinen
* Parkeren
Levensstijl
* De gangen van het land
* Het Landgoed van het Golf van het Land Eliea
* De cursus van het Golf van Heuvels Minthis
* Dichtbij de Cursus van het Golf
* Vriendschappelijk huisdier
* De festivallen van het dorp
Aankoop
* Beschikbare lening/Hypotheek
* GEEN BTW
* DE AKTEN VAN DE TITEL
* Nul Communale Prijzen
Structuur
* Volledige eigendom
* Lage Stijging
* Het Systeem van het Water van leidingen
Internationale Luchthaven
Lokale Belevingswaarde
De levensstijl van het dorp
Wijngaarden
Wijnmakerij
De festivallen van het dorp