2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Paphos, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Huis om op het dorpsperceel te verjongen
* Perceel van land met oud steenhuis voor verkoop in dorp Giolou dichtbij Polis, Cyprus *
Het traditionele bezit van Cyprus voor vernieuwing met de AKTEN van de TITEL
Dit is een echt oud dorpshuis, bouwde vele jaren geleden in het kleine trillende dorp van Giolou - een voorbeeld van duurzaamheid en duurzaamheid. Het huis wordt gevestigd in het centrum van het dorp, op een perceel van 130 vierkante meters, dat toestemming voor 90% van de ontwikkeling van zijn grondgebied heeft. Met een kans zich uit te breiden behandelde gebied of ontwikkelen een daktuin.
Het bezitsoverzicht wordt bijna helemaal bewaard. De sterkte van muren, bouw en stevige fundamenten die door de handen van meesters van afgelopen generaties worden gelegd zal nooit ophouden om tijdgenoten te verbazen.
Het huis en de werf moeten volledig worden vernieuwd maar dit proces zal voor hen vooral plezierig zijn die als om voorwerpen te geven het tweede leven. Toch, kunt u zeggen, bent u hier bezig geweest met een edele oorzaak - bewarend het huis van definitief uitsterven! En hoe aardig het later het echte en duidelijke contrast van zal moeten zien hoe het was vóór en hoe uiterst de gloriën het is geworden.
Momenteel, bezette één single-storey huis het centrum van de plaats. Het past 2 grote ruimten aan en behoudt al authentieke stijl en kenmerkt het ontwerp van tendensen van afgelopen tijd.
De tuinen rond het huis kenmerken verscheidene fruitbomen creërend vreedzame in de schaduw gestelde gebieden. De citrusvrucht, de olijf, mespilla, de moerbeiboom en veel andere bomen en wijngaarden kunnen geurig ruiken hier allen het hele jaar door.
Het bezit wordt tentoongesteld voor verkoop en is ook hoofdzakelijk onderworpen voor investeringsideeën.
Een extra voordeel om aan de investering ten goede te komen is de constant „bevorderende“ status die van dit dorp het draaien aan de prestigieuze voorstad met een kwaliteit ontwikkelde infrastructuur die door Giolou ingezetenen heeft versterkt. En dankzij die gemeenschap van rijke mensen die hier reeds levend dit bezit zijn kan een goede plaats voor veeleisende kopers zijn.
Aan de lijst van voordelen van deze plaats, zou men de vooruitzichten voor het werk moeten toevoegen terwijl een waaier van de diensten voor vrije tijdsactiviteiten wijd genoeg ook is. Giolou wordt toegewezen dicht bij de populairste toevlucht van Polis en Paphos met zijn selectie van kustlijnen en stranden, met inbegrip van alle historische plaatsen en toeristenaantrekkelijkheden.
Het dorp van Giolou zelf heeft alles u voor welzijn nodig hebt. Er is een koffie, een herberg, een restaurant, een kerk, en worden de regelmatig gehouden lokale traditionele gebeurtenissen en de festivallen bezocht niet alleen door locals, maar ook door toeristen.
Dit huis wordt gevestigd in het centrum van dit dorp en kan voor minnaars van een actieve levensstijl geschikt zijn. Er zijn dichtbij golfcursussen, de Armageti manege, een mooie zoet waterdam. Plus, wijzen de randen de diverse wijnmakerijen, met inbegrip van de beroemde Brouwerij Aphrodites toe, producerend een brede selectie lokale bieren van Europees-Kwaliteit.
Ja, wordt de vernieuwing van de huisbehoefte, daarom dit oude huis in dorp Giolou (dichtbij Polis, Cyprus) aangeboden voor verkoop aan een ZEER concurrerende prijs. Het bezit heeft titelakten om de eigendom naar de nieuwe eigenaar op het kopen over te brengen.
Voel vrij om ons (telefoon M. Douglas) voor andere eigenschappen van het huis direct te contacteren, die ons veel meer over zijn ontwijfelbare voordelen vertellen.
DE AKTEN VAN DE TITEL BESCHIKBAAR VOOR DIT BEZIT,
* moet volledig worden vernieuwd
Identiteitskaart van het bezit: R1_PG_O10
Prijs: €75,000
De Grootte van het bezit: 80 m2
Prijs/Sqm: €937,5
Het Gebied van het land: 130 m2
Slaapkamers: 2
Het Type van bezit: Huis
De Status van het bezit: Voor Verkoop
Eigenschappen
Belevingswaarde
* Internationale Luchthaven
* Internationale en Lokale scholen
* Lokale Belevingswaarde
* Restaurants
* Het winkelen
* De levensstijl van het dorp
Gebied
* Expansieve meningen
* Festivallen
* De Meningen van de berg
* Dichtbij Stad
* Boomgaarden
* Het vierkant van het dorp
* Wijngaarden
* Wijnmakerij
Extern
* Woonplaats met poorten
* Rijpe Tuinen
* Geen Pool
* Panorama's
* Privé Tuin
* Privé Parkeren
Binnenlands
* Gehandicapte Toegang
* Voorziening voor Internet
* Toilet
* De Zaal van het nut
* WiFi
Levensstijl
* De gangen van het land
* Vissende Dam
* De cursus van het Golf van Heuvels Minthis
* Dichtbij de Cursus van het Golf
* Vriendschappelijk huisdier
* Privé Binnenplaats
* De festivallen van het dorp
Aankoop
* Beschikbare lening/Hypotheek
* GEEN BTW
* DE AKTEN VAN DE TITEL
* Nul Communale Prijzen
Structuur
* 1 Verdieping
* Losgemaakt
* Volledige eigendom
* Lage Stijging
* Het Systeem van het Water van leidingen
* Nodig vernieuwing
* Facultatieve de Tuin van het dak
Internationale Luchthaven
Internationale en Lokale scholen
Lokale Belevingswaarde
Restaurants
Het winkelen
De levensstijl van het dorp