2 Slaapkamers Appartement te koop Iskele, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
• De Akten van de Titel van de uitwisseling
• HET TOEPASSELIJKE BTW + TRAFO
• Allereerstee woonplaats om 7 sterbelevingswaarde aan te bieden
• Directe toegang tot de Lange rek van het Strand
• 2 dubbele Slaapkamers/2 Baden
• Blok B/20ste Verdieping
• Volledig Geleverd + Witte (Gloednieuwe) Goederen
• VRF Systeem AC helemaal
• 4000m2 hoofdpool en verschillende andere pools
• Hoofd poolrestaurant
• Kuuroord en geschiktheidscentrum
• Hotel met casino en van de Disco Club
• De Club van jonge geitjes & het land van het Water
• De openlucht Theaters van de Film
• Verbazende meningen van Lang Strand
• Klaar zich binnen te bewegen
• Extra activiteitenclubs voor zowel volwassenen als kinderen op plaats
• De diensten van het vervoer van plaats
• Fiets en het aanstoten van stegen
• Toeristische eigenschappen dicht langs
• Ong. 15 minuten' aandrijving aan het Centrum van de Stad Famagusta
• Meer bars, restaurants en winkels langs de kustlijn
• Binnen 50 minuten' aandrijving van luchthaven Ercan
• Binnen 90 minuten' aandrijving van luchthaven Larnaca
DE VERWIJZING VAN HP: HP3182
Tref voor een betere toekomst voorbereidingen aangezien wij trots zijn om een grote investeringskans dankzij te bieden deze gloednieuwe woontoevlucht die binnen enkel een korte het lopen afstand van één van Noordelijk Cyprus de meeste populaire zandige stranden zal verblijven. De flat zelf wordt gevestigd in het Blok B op de 20ste verdieping en heeft directe meningen van het overzees en het omringende gebied. Bestaand uit 2 slaapkamers, kunnen een familiebadkamers, een garderobe en een open plankeuken/een zitkamer die op een privé terras met overweldigende overzeese meningen leiden en u het geheel van lang strand zien.
Het bezit
Open plankeuken/Zitkamer - 6.2m2 x 3m2
De keuken wordt gepast met een ontbijtbar, polijst het wit & bruin kasten en met graniet worktops. Deze prachtige grote ruimte bevat grote glasschuifdeuren die tot een hoesterras leiden groot genoeg om een grote banksofa voor u te houden om van die ochtendkoffie of wijnavonden te ontspannen en te genieten terwijl het omhelzen van de Lange kustlijn van het Strand.
De badkamers van de familie - 3.5m2 x 1.5m2
De familiebadkamers is van hoogte - kwaliteitstegel het eindigen met een lange gang in douche, een groot bassin en w/c.
De Zaal van Cloack - 2m2 x 2m2
Gepast met een w/c en een handbassin.
Hoofd Slaapkamer - 4.2m2 x 2.3m2
Deze dubbele slaapkamer wordt gepast met glasgarderobe, donkere bruine houten vloeren en glasschuifdeuren die tot de omslag rond terras met de zelfde overweldigende meningen van de kustlijn en al zijn glorie leiden.
2de Slaapkamer - 3.1m2 x 4.2m2
Deze tweede dubbele slaapkamer wordt gepast met glasgarderobe, donkere bruine houten vloeren en glasschuifdeuren die tot de omslag rond terras met de zelfde overweldigende meningen van de kustlijn en al zijn glorie leiden.
De kansen van de investering:
Koop om te laten:
De vakantie op korte termijn laat:
Piek Seizoenen: Ong. £800 per week
De winter: Ong. £500 per week
Lange termijn: Ong. £800 per maand