2 Slaapkamers Appartement te koop Tatlisu, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
• Individuele titelakte in eigenaarsnaam
• 2 slaapkamers ong. 72.40m2 + Terras 18.50m2
• Wordt verkocht volledig geleverd met witte goederen
• Airconditioning helemaal
• Open planzitkamer/keuken/diner
• Privé tuingebied
• Communaal parkeren
• Privé en met poorten gemeenschap
• Op plaatsfaciliteiten
• Dichtste strand minieme aandrijving ong. 5
• Minieme aandrijving ong. 5 van de supermarkt
• 2 communale zwembaden & van kinderen pool
• Binnen pool & volledig uitgeruste gymnastiek
• Al bar en het restaurant het hele jaar door
• Gek golf & de speelplaats van kinderen
• Ideale wandelingservaring
• Meer langs dichte belevingswaarde
• 35 minuten aan stad Kyrenia en Haven
• 70 minuten aan Luchthaven Larnaca
• 60 minuten aan luchthaven Ercan
Wij zijn pleased om deze 2 slaapkamer, 1 flat van de badkamersbenedenverdieping op de zeer populaire Overzeese terraReserve op de markt te brengen complex in Tatlisu. De plaats heeft een goede waaier van faciliteiten die een keus van drie zwembaden (één waarvan een binnenpool) is, een een gymnasium en speelplaats van kinderen omvatten. De plaats wordt zeer goed gehandhaafd en heeft het mooie tropische planten. Er is ook een zeer populaire bar/restaurant ter plaatse, het Restaurant van de Reserve. Er is een strand bij de Toevlucht die slechts weg een paar notulen is,
U gaat door de voordeur binnen in een grote en zeer lichte open plankeuken/een zitkamer/diner. Het keukengebied is aan het recht met een selectie van muur en basiseenheden. Er is een venster uit kijkend op de voortuinen. De ruimte is zeer ruim en heeft grote terrasdeuren uit op het privé terras en de tuin leiden evenals overweldigende meningen die van het overzees en de kustlijn.
Er zijn twee dubbele slaapkamers. Één slaapkamer heeft terrasdeuren die uit op het terras, de gepaste garderobes, de airconditioning en een plafondventilator leiden. De tweede slaapkamer is dubbel aspect en, opnieuw, met gepaste garderobes, airconditioning en een plafondventilator.
De badkamers heeft een hoogtepunt - met maat bad over met een douche, toilet en bassin.
Het privé terras is het perfecte vermaakgebied of ergens om met een glas van wijn (of kop thee) te zitten en in de schoonheid van het omringende gebied te nemen.
Het bezit wordt verkocht volledig geleverd. Het komt met individuele titelakte in de naam van de eigenaar en klaar over te brengen (geen te betalen BTW)
Referentienummer SA002
Vroeg wordt het bekijken van deze flat geadviseerd.
Het potentieel van de huur:
Ong. £420 op korte termijn per het seizoen van de weekvakantie
Ong. £450/£500 op lange termijn per maand
* Jaarlijkse onderhoudsprijs £840