2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Paralimni, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakte Villa in Protaras - €351,000
Deze activa zijn een villa met twee slaapkamers. Het complex is gevestigd c. 200m ten westen van de strandboulevard, c. 650 meters ten noordoosten van strand Konnos, c. 570m ten noordoosten van het Hotel van het Park Grecian en c. 600m zuidoosten van de weg van Protaras - van Agia Napa.
De villa heeft een intern gebied van c. 96sqm en bestaat uit van het open een plan leven/eetkamer, keuken en een gasttoilet op de benedenverdieping, en twee slaapkamers en een badkamers op de eerste verdieping. Het geniet van het gebruik van een werf en een behandelde parkeerplaats. Het heeft dubbele verglaasde geïnstalleerde vensters.
Het directe gebied van het bezit bestaat uit van toeristische ontwikkelingen zoals vakantiehuizen en hotels. De activa genieten van goede toegankelijkheid aan het bredere gebied toe te schrijven aan zijn dichte nabijheid aan de weg van Protaras - van Agia Napa.
Strand: Het lopen afstand
Geen BTW
Overzeese mening
De zonne Verwarmer van het Water
De Akten van de titel
De streek van de toerist
Stad: 5 min- aandrijvings
Niet gemeubileerd
€351,000
Ref. Nr. CH1293
Geen BTW
Prijs per sq. m.: €3,656
Nieuw - Klaar zich binnen te bewegen
Famagusta
Protaras
Losgemaakte Villa
Slaapkamers: 2