Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Protaras Cyprus EN Immobiliers à Vendre Protaras Famagusta FR Inmueble a la venta Protaras Famagusta ES Immobilien zum Verkauf Protaras Famagusta DE Immobiliari in Venditap Protaras Famagusta IT Immobiliën te koop Protaras Famagusta NL Imoveis venda Protaras Famagusta PT дома Продажа недвижимости Protaras Famagusta RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Protaras, Cyprus

£470.415 GBP | $634.590 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte grond: 225 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Chrissaf Real Estate
Michael 
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/26/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Protaras, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakte Villa in Protaras - €550,000
Strand: Het lopen afstand
Behandeld parkeren
De Klasse A van de energie
De Klasse B van de energie
Plus de BTW
Privé zwembad
De zonne Verwarmer van het Water
Stad: Het lopen afstand
Vloerverwarming
€550,000
Ref. Nr. CH1300
Plus de BTW
Prijs per sq. m.: €3,667
In ontwikkeling
Famagusta
Protaras
Losgemaakte Villa
Slaapkamers: 4
Perceel: 225m2

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Protaras" Cyprus

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Protaras
Regio: Famagusta
Provincie: Protaras
Land: Cyprus
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte:
Oppervlakte grond: 225 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Protaras | Protaras Verminderd Vastgoed | Protaras Luxe Vastgoed | Protaras Goedkoop Vastgoed | Protaras Huizen-Villa te koop | Protaras Huizen-Villa Zwembad te koop