Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Saint-Raphael Cyprus EN Immobiliers à Vendre Saint-Raphael Limassol FR Inmueble a la venta Saint-Raphael Limassol ES Immobilien zum Verkauf Saint-Raphael Limassol DE Immobiliari in Venditap Saint-Raphael Limassol IT Immobiliën te koop Saint-Raphael Limassol NL Imoveis venda Saint-Raphael Limassol PT дома Продажа недвижимости Saint-Raphael Limassol RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Saint-Raphael, Cyprus

£1.299.450 GBP | $1.758.450 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 270 m2
Bouwdatum: /2011

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
DOM Real Estate
Tatyana Kovalsky
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Saint-Raphael, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Benedenverdiepingsflat voor verkoop in elite complex met poorten gevestigd op het prestigieuze gebied van Limassol - Pyrgos, naast het Hotel Parklane. Het complex wordt gevestigd op de eerste lijn van het overzees en aanbiedt een goed-gehandhaafd grondgebied met een goed-gehandhaafde tuin, zwembad en het parkeren. De flat omvat 2 slaapkamers, een ruime woonkamer, een afzonderlijke keuken, 2 badkamerss, evenals een privé perceel met een binnenplaats en een behandelde veranda. Het wordt volledig geleverd en met een modern VRV airconditioningssysteem uitgerust. De flat kan gemakkelijk met naburige worden gecombineerd hierboven gevestigd op de vloer om een ruim two-storey huis te creëren, ideaal voor een grote familie.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Saint-Raphael" Cyprus

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Saint-Raphael
Regio: Limassol
Provincie:
Land: Cyprus
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 270 m2
Bouwdatum: /2011
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Saint-Raphael | Saint-Raphael Verminderd Vastgoed | Saint-Raphael Luxe Vastgoed | Saint-Raphael Goedkoop Vastgoed | Saint-Raphael Appartement te koop | Saint-Raphael Appartement Zwembad te koop