4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Iskele, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
• De AKTE van de TITEL van de UITWISSELING (Klaar om worden uitgegeven)
• 500m2 bezit, perceel 900m2
• 4 slaapkamers/4 Baden
• 3 slaapkamers met privé Engelse reeks & kleedkamer
• 2 moderne keukens
• Open plankeuken & zitkamer
• Volledig Geleverd + Witte Goederen
• VRF a/c helemaal
• De ruimte van de wasserij
• Hoog - kwaliteit die + verlichting eindigen
• Houten trap
• Het traliewerk van het glas
• Het verwarmen, ontvochtigings & ventilatiesysteem
• Slim huis - stemcontrole van TV, die binnen en buiten de villa, gordijnen aansteken
• Het ontwerp van het landschap met automatische irrigatie & verlichting
• Veiligheidssysteem
• Bezit met poorten
• Ruimte voor een pool
• BBQ Gebied buiten het omvatten van een marmeren plaatsingsgebied
• Bio Open haard in zitkamer
• De ruimte van de bioskoop beneden + projectiemateriaal (kan als logeerkamer worden gebruikt)
• Ruimte beschikbaar parkeren ong. 4
• Rijpe vruchtendragende bomen, grote palmen & cactus in tuin
• Sportterrein
• Binnen ong. 5 minuten' aandrijving van het dichtste strand
• 10 minuten' aandrijving in het Centrum van de Stad Famagusta
• Dicht bij alle belevingswaarde
• Toeristische eigenschappen dicht langs
• Ong. 40 mins aan Luchthaven Ercan
• Ong. 1 uuraandrijving van Luchthaven Larnaca
De bezige Bijen is zeer gelukkig om deze aantrekkelijke familie 4 voor te stellen de zitting van het slaapkamerhuis op 900 m2 land. Het bezit dat ook als een „Slim Huis wordt bekend wordt“ voltooid volgens de hoogste norm met een hoogste tariefspecificatie eindigt en luxueus eigentijds binnenland.
Aangezien u binnengaat hebt u de massieve open plankeuken & zitkamergebied aan de linkerkant en een andere keuken plus de 4de slaapkamer die eigenlijk als bioskoopruimte aan de rechtse kant wordt gebruikt. Ook paste een cloackruimte met een gootsteen & een WC.
De ontvangstzaal geeft een directe betekenis van aankomst met houten effect bevloering en een glastrap die tot het parterre leiden.
Op het parterre zijn er 3 slaapkamers met hun eigen kleedkamers & Engelse reeksen. De belangrijkste slaapkamer heeft een zeer groot gezamenlijk balkon verbindend met de tweede slaapkamer met meningen van het geheel van het omringende gebied. De derde slaapkamer is een andere dubbele ruimte ook met zijn eigen kleedkamer & Engelse reeks.
Buiten, is de tuin prachtig gehandhaafd en er is ook een BBQ gebied bij de rug van het bezit met plaatsingsplaatsen. Genoeg ruimte om een pool te passen! De tuin met rijpe installaties/de bomen & het sportengebied worden gevestigd in de naherfst van het bezit. De oprijlaan biedt ruime parkeerplaats voor ongeveer 4 voertuigen aan. Dit bezit moet op uw het bekijken lijst ? zijn
Referentienummer: HP3193
Het bezit
Benedenverdieping
Open van de plankeuken en zitkamer gebied: 6.6m x 11.3m
Dit open van de plankeuken en zitkamer gebied is zeer modern in houten vloeren en hoog eindmeubilair en lichten. De keuken in zwarte eindigt met geïntegreerde witte goederen en mooie het hangen lichten. Uitgerust met een ontbijtlijst in het midden en 4 barkrukken. Deze ruime en heldere zitkamer komt met volledige meubilairreeksen, TV en een bioopen haard.
Keuken: 4.2m x 4.5m
Een andere kleine keuken in ceramische bevloering met steen zwart graniet worktop en witte kabinetten. Alle witte goederen zijn inbegrepen. Een grote schuifdeur die tot de tuin bij de rug van propery leiden.
Garderobe: 1.7m x 3.2m
In zwarte ceramische vloeren en gepast met W.C en een steeneffect gootsteen.
Slaapkamer 4: 4.5m x 4.6m
Een andere ruimte met ingebouwde airconditioner, ceramische bevloering en een schuifdeur die tot het voorbalkon leiden. Deze ruimte wordt gebruikt als bioskoopruimte met projectiemateriaal maar kan ook als 4de slaapkamer worden gebruikt.
Parterre
Hoofd slaapkamer: 3.8m x 4.5m
Een dubbele slaapkamer in houten bevloering met de ruimte van de Engels-reeksdouche, ingebouwde airconditioner, een kleedkamer () met gepaste garderobes en een grote schuifdeur die voor het voorbalkon openstellen die van het omringende gebied een overzicht geven.
Engels Kostuum: 1.4m x 2.8m
Gepast met een walk-in douche, een gootsteen, WC en een venster.
Slaapkamer 2: 3.7m x 3.9m
Dubbele slaapkamer met ingebouwde airconditioner, houten bevloering, een kleedkamer () met gepaste garderobes en een grote schuifdeur die voor het gezamenlijke voorbalkon met slaapkamer 1 openstellen die van het omringende gebied een overzicht geven.
Engels Kostuum: 1.7m x 2.1m
Gepast met een walk-in douche, een gootsteen, WC en een venster.
Slaapkamer 3: 4m x 4m
Een andere dubbele slaapkamer met ingebouwde airconditioner, houten bevloering, een kleedkamer (1.7x2) met gepaste garderobes en een schuifdeur die tot een balkon Juliet leiden.
Engels Kostuum: 1.3m x 2m
Gepast met een walk-in douche, een gootsteen, WC en een venster.
De Zaal van de wasserij: 3.7m x 2.1m
Met gepaste kabinetten en wordt gebruikt als was & drogere ruimte.
Het Inkomen van de huur:
Korte termijn: £950/week
Lange termijn: £1,800/month