Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Palodeia Cyprus EN Immobiliers à Vendre Palodeia Limassol FR Inmueble a la venta Palodeia Limassol ES Immobilien zum Verkauf Palodeia Limassol DE Immobiliari in Venditap Palodeia Limassol IT Immobiliën te koop Palodeia Limassol NL Imoveis venda Palodeia Limassol PT дома Продажа недвижимости Palodeia Limassol RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Palodeia, Cyprus

£381.172 GBP | $515.812 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 213 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Chrissaf Real Estate
Michael 
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Palodeia, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakte Villa in Palodeia - €440,000
3 SLAAPKAMER LOSGEMAAKTE VILLA VOOR VERKOOP
De villa is gelegen aan een bevoorrecht perceel op een heuvel met een panorama betreffende het openen voor een grote uitgestrektheid van aard en stedelijke stof.
Het combineert het plaatsen van een stille buurt met directe toegang tot alle belevingswaarde die jonge families, paren en zelfs vrijgezellen kan verzorgen, aangezien het gemakkelijke toegang verleent tot het stadscentrum, het winkelen en de essentiële belevingswaarde zoals Apotheken, Supermarkten, Bakkerijen, Gesubsidieerde lage scholen, MiniMarkten en gemakkelijke toegang tot de weg tot Paphos en Nicosia.

€440,000
Ref. Nr. CH3427
Prijs per sq. m.: €2,750
Limassol
Palodeia
Losgemaakte Villa
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Behandeld: 160m2
Perceel: 213m2
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Palodeia
Regio: Limassol
Provincie: Zuidkust
Land: Cyprus
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 213 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
16
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Palodeia | Palodeia Verminderd Vastgoed | Palodeia Luxe Vastgoed | Palodeia Goedkoop Vastgoed | Palodeia Huizen-Villa te koop