£279.081 GBP | $371.250 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 100 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Cyprus Luxury Properties
Sales Agent
Locatie: Cyprus
Talen: Engels,Italiaans, Russisch
Geactualiseerd: 5/14/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Universal Paphos, Cyprus
Description
A modern development in Universal area, Paphos. Key Features Common swimming pool Smart home Remote controlled gate Video intercom Energy class A AVAILABILITY Apartments 1st floor Internal area 80 sq.m. Covered verandas 20 sq.m. Price 330.000 euro plus VAT Apartments 2nd floor Internal area 80 sq.m. Covered verandas 20 sq.m. Price 380.000 euro plus VAT Project Status: Off plan Delivery date: April 2028
330?000 €
Property ID 107557
New home
Condition New
Year of build 2028
Covered area 100 m2
Bedroom 2
Bathroom 2
Toilets 2
Communal Pool
Storage Room
En suite
Air conditioning
Covered parking