2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Chrysopolitissa, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Huis in de stad met twee slaapkamers voor Verkoop in Chrysopolitissa, Larnaca met de Akten van de Titel
* * PRIJS REDUCTION* * (was €290.000) * *
Dit stelde goed voor en het ruime huis in de stad met twee slaapkamers is gesitueerd in de centrale plaats van Chrysopolitissa, Larnaca, enkel een korte afstand aan lokale winkels en belevingswaarde. Beroemde promenade Finikudes met alle weg bars en restaurants enkel notulen, en een korte gang aan de lokale scholen, de kerken en pediatricians. Gesitueerd tegenover het huis in de stad wordt de speelplaats van de kinderen.
Aangezien u het bezit ingaat wordt u ontmoet een open de zitkamergebied van de plan ruim ontvangst aan uw linkerzijde en van de Gast WC en scheidt volledig gepaste keuken bent aan uw recht. Een marmeren trap met mooi metaaltraliewerk zal u aan het parterre nemen die landen van waar u de toegang tot twee dubbele slaapkamers met gepaste garderobes en ac eenheden zult vinden, terwijl de hoofdslaapkamer het opscheppen toegang tot privé balkon. Ook op de badkamers van de parterrefamilie met douche over het hoofd. Het bezit is onlangs opgeknapt intern en uiterlijk en vereist zeer laag onderhoud.
wegens een uitstekende plaats en een grootte van het huis in de stad zou dit bezit of een mooi familiehuis of perfecte huuraanpassing maken.
- Twee dubbele slaapkamers met gepaste garderobes
- Hoofdslaapkamer met privé balkon
- Ruim het leven gebied
- Afzonderlijke volledig gepaste keuken met het dineren
- De badkamers van de familie
- WC van de gast
- Opslag Understair
- Airconditioning
- Gepaste trekkerventilators
- De verwarmerpunten van de opslag
- De draad/de punten van de telefoon
- Dubbel verglaasde vensters met blinden
- Geïsoleerde muren
- Optie om een 2de verdieping en daktuin (op planningstoestemming) te bouwen
- Volledig geleverd (incl. witte goederen)
- Op straatparkeren
- Gebouwd in 2008
- Interne 121 m2
- Balkon 5 m2
- Communale N/A Prijzen -
- 2 minuten aan lokale winkels en belevingswaarde
- 5 minuten aan het lokale overzees en het strand
- 10 minuten aan Internationale Luchthaven Larnaca
- Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus
- De efficiency van de energie TBC
Chrysopolitissa
De oorsprong van de naam „Chrysopolitissa“ is toe te schrijven aan de oude bekende naam van oude citadel van Kition, die levend hoofdzakelijk in de traditie van de plaats werd bewaard. Volgens lokale traditie in het verleden, diende Chrysopolitissa met zijn inwoners als klooster. Het kwart werd ook Chryssopolis „gouden stad“ genoemd tijdens Middeleeuwse tijden.
De tempel van Chrysopolitissa is één van mooist in Cyprus, houten-gesneden, fijne kunst en verguld. Het herinnert iconostasis aan de zeventiende/achttiende eeuw, werd het geconstrueerd hoewel in het midden van de 19de eeuw, aangezien wij van een inschrijving weten dat het in 1866 werd gebouwd. De kerk van Panagia Chrysopolitissa is één van interessantst van de kerken Larnaka met de colonnades van zijn galerijen en zijn lange en indrukwekkende klokketoren, in het bijzonder, als aardig voorbeeld van Cypriotische architectuur van de achttiende en vroeg 19de eeuw. Het wordt gebouwd in een ritme waarin sommige middeleeuwse architecturale eigenschappen overleven en met toekomstige decoratieve elementen ongebruikelijk gecombineerd. De tempel van vandaag is één van weinigen van deze soort in Cyprus, met de Heilige Drievuldigheid en de Goede Poort die op de zuidelijke doorgang zijn. Het dak heeft dwarsbalken en rust op kolommen die het centrum van de kerk kruisen. Langs de zuidelijke kant is er een portiek die op oude marmeren kolommen rusten.
Gevestigd op een heuvel bij de hoek van straten Archiepiskopou Kyprianou en Crysopolitissas, is Maagdelijke Mary van Chrysopolitissa een stenen-gebouwde kerk die op de plaats van een voorhistorische begraafplaats van de oude stad zit (twaalfde-12th-13ste eeuwen BC). De kerk wordt gewijd aan Maagdelijke Mary van de „gouden stad“, gezien zijn naam dankzij de rijke graven van de begraafplaats die met gouden juwelen werden gevuld.
-
* De Akten van de titel
* Centrale Plaats
* Geleverd
* Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus
* Airconditioning
* Wederverkoop
* De Efficiency van de energie TBC
Chrysopolitissa
Chrysopolitissa 6015
Provincie: Larnaca
Het Type van verkoop: Voor Verkoop
Ref #: EPCC1503
De Akten van de titel
Centrale Plaats
Geleverd
Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus
Airconditioning
Wederverkoop