Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Lefkara-Pano Cyprus EN Immobiliers à Vendre Lefkara-Pano Larnaca FR Inmueble a la venta Lefkara-Pano Larnaca ES Immobilien zum Verkauf Lefkara-Pano Larnaca DE Immobiliari in Venditap Lefkara-Pano Larnaca IT Immobiliën te koop Lefkara-Pano Larnaca NL Imoveis venda Lefkara-Pano Larnaca PT дома Продажа недвижимости Lefkara-Pano Larnaca RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Lefkara-Pano, Cyprus

£273.696 GBP | $369.216 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 170 m2
Oppervlakte grond: 294 m2
Bouwdatum: /2007

Avatar
Eigenaar / Manager:
DOM Real Estate
Tatyana Kovalsky
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/26/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Lefkara-Pano, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor verkoop 3 slaapkamerhuis met berg en overzeese meningen. Niet gemeubileerd. Open haard in de woonkamer. Er zijn een balkon en een bergruimte. Behandeld parkeren. Gevestigd op het gebied van het historische dorp van Pano Lefkara, tussen Limassol, Larnaca en hoofdNicosia (ongeveer 30 minuten aandrijving aan elke stad). Een populaire toeristenbestemming. De scholen en de winkels zijn binnen het lopen afstand.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Lefkara-Pano" Cyprus

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Lefkara-Pano
Regio: Larnaca
Provincie:
Land: Cyprus
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 170 m2
Oppervlakte grond: 294 m2
Bouwdatum: /2007
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Lefkara-Pano | Lefkara-Pano Verminderd Vastgoed | Lefkara-Pano Luxe Vastgoed | Lefkara-Pano Goedkoop Vastgoed | Lefkara-Pano Huizen-Villa te koop