3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Iskele, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
• RUIL DE AKTE VAN DE TITEL
• 160m2 het leven gebied/land 370m2
• 3 slaapkamers/2 Baden
• Hoofd Slaapkamer met Engelse reeks
• Wordt verkocht volledig geleverd + witte goederen
• Airconditioning helemaal
• De plaats van het Dorp van de stad
• Dicht bij alle belevingswaarde
• De haven van de auto
• Baksteen in tuin wordt afgeworpen die
• Zonnepanelen (Geen elektrische rekeningen)
• Het elektrische Verwarmen in slaapkamers
• Hoge Houten plafonds
• Houten vloeren helemaal
• Goede met maat tuin
• Barbecue
• Binnen 5 minuten' aandrijving aan uw lokaal zandig strand met strandbars en belevingswaarde
• Bars en restaurants langs de kustlijn
• 5 minuten' aandrijving aan de dichtste supermarkt en de apotheek
• 15 minuten' aandrijving aan het Centrum van de Stad Famagusta en zijn prachtige historische eigenschappen
• 40 minuten' aandrijving van Luchthaven Ercan
• 90 minuten' aandrijving van Luchthaven Larnaca
Gelukkig Nieuwjaar! Vier het begin die van 2025 dit verbazende bezit tonen aan uw het meest dichtbijgelegen en beste. Deze verdover is vernieuwd volgens de hoogste norm en gefascineerd uw hart. Ongerust gemaakt over elektrische rekeningen, heeft geen behoefte, de eigenaar zonne-energie toegevoegd, zodat luchtcons. op uw harteninhoud verlaten en is zo koel zoals uw nieuw bezit in die lange hete zomermaanden. De beelden vertellen het allen, geen behoefte aan verklaring, uit nu controleren de galerij! Referentienummer: HP3187
Het bezit
Open plankeuken & Zitkamer: 5.3m2 x 6.2m2
Grote open plankeuken & zitkamer in houten bevloering, gepaste keukenkasten met de zwarte worktop en eenheid van de luchtvoorwaarde. Één grote schuifdeur die tot de rug van het bezit aan een groot die balkon leiden met een barbecueplaats en een goede met maat tuin wordt gepast, waar u van het aardige zonnebaden kunt genieten en kwaliteitstijd met de familie doorbrengen.
Hoofd slaapkamer: 3.8m2 x 2.3m2
Een dubbele slaapkamer in houten vloeren met gepaste garderobes, de eenheid van de luchtvoorwaarde, het elektrische verwarmen en schuifdeuren die voor de rug van het bezit openen.
Engelse reeks: 1.5m2 x 2.3m2
Gepast met WC, een walk-in douche, een gootsteen en één enkel venster die in licht toestaan.
Slaapkamer 2: 5.1m2 x 3m2
Een dubbele slaapkamer in houten vloeren met gepaste garderobes, de eenheid van de luchtvoorwaarde, het elektrische verwarmen en twee vensters.
Slaapkamer 3: 3m2 x 3.6m2
Een andere dubbele slaapkamer in houten vloeren met gepaste garderobes, de eenheid van de luchtvoorwaarde, het elcetric verwarmen en een schuifdeur die tot de rug van het bezit leiden.
De Badkamers van de familie: 3m2 x 2m2
Uitgerust met W.C, walk-in douche, een gootsteen, een gepast kabinet voor wasmachine en een klein venster.
Extern
Nice gerangschikte die tuin half met palmen, diverse rijpe bomen en vruchten wordt bedekt. Een kleine die loods met een douche, een WC en een gootsteen wordt gepast is ook toegevoegd in de tuin.
Het Potentieel van de huur:
Korte termijn: £770 per week
Lange termijn: £1,000 - £1,200 per maand