Land-Perceel te koop Paphos, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Groot perceel van land - de Grote Optie van de Investering
* 4.300 vierkante meters van land voor verkoop in het dorp van Lemona, dichtbij Paphos, Cyprus *
Het bezit van Cyprus met de Akten van de Titel
De grote Optie van de Investering
Als u reeds uw eigen idee van? hebt? hoe uw huis zou moeten zijn als - betreffende zijn verschijning, binnenlandse stijl en vloerlay-outs, of als u een perceel zoekt om landbouwbedrijf of bedrijfsproject te leiden - toen zult u van deze vooral aanbieding houden.
Een massief perceel van land met grootte van 4.300 vierkante meters voor huisvestingsbouw wordt gevestigd in een veelzijdige plaats - op de bovenkant van een heuvel onder de prachtige aard, die de grens van het dorp van Lemona omringen.
De grond op de plaats is harde rots en vereist het geen samenpersen, en de omgeving biedt 360 gradenmeningen - van de baai met de inhammen van toevlucht Latchi en Polis aan de bergen aan en uitlopers van Troodos met druivenvalleien. En de weinig kilometers scheidt slechts het land van de Middellandse Zee kust met zandige stranden.
Hier, is er goede kans om comfortabel, traditioneel (of modern) comfortabel huis te creëren dat volledig aan de eisen van de eigenaar zou voldoen, maar ook het inzicht over te gaan tot zij die hier in 100 jaar tijd zullen leven. Toch veronderstelt dit gebied klein percentage van ontwikkeling van 10%, wat betekent de plaats zijn originele atmosfeer sereniteit zal behouden, die door de natuurlijke schoonheid van volledige meningen net neer aan de horizonnen wordt geïnspireerd.
Allen, maakt in het algemeen, dit bezit zeer voor zij aantrekkelijk die de stad voor verse lucht willen verlaten, en blijvend op het terras in de ochtend met aromatische koffie, luister aan birdsong. En het is werkelijk, zodat stil en kalm hier dat u kunt vergeten (niet zelfs geloven) dat enkel ongeveer tien minuten een toerist wegjagen, de rijke stad - een toevlucht begint die met toeristen en met vele vermaakplaatsen allen het hele jaar door wordt gevuld.
Er is een geschikte uitgang van dit perceel van land aan de belangrijkste interlokale wegen met een uitgang aan de snelweg die tot de luchthavens en alle steden van het eiland leiden. Er is toegang tot het elektriciteitsnet en de gemeentelijke watervoorziening.
De aanbieding is werkelijk zeer uniek en kan in de handen van niet verziende huiseigenaars vallen, zodat wachten wij op u - iemand die wie, de schoonheid hiervan waarderen plaatst, het idee van? zal nemen? het creëren van laconieke privé huisvesting hier, en staat uw familie (en in de toekomst - de volgende generatie) toe om van het genoegen te genieten van het overwegen van de schoonheid van de omringende aard - de lagune, de wijngaarden en de bergen, die de vrede van deze plaats van de de winterwinden en de de zomerhitte bewaken.
Dit perceel met mooie meningen heeft talrijk andere voordelen. Met zijn perfecte dichte plaats - langs aan het populaire historische toevluchtgebied met kuststranden, - dit bezit heeft hoog investeringspotentieel en kan voor stabiel inkomen worden gebruikt.
Indien nodig, kunnen wij u hulp in om het even welk stadium van planning en bouw van uw herenhuis bieden na het bespreken van de details van hoe u uw huis in termen van lay-out en stijl wilt voorstellen.
Het werk van de bouw kan vanaf 700 tot 1200 euro per vierkante meter worden geschat, afhankelijk van het kwaliteitsniveau van de stijl en het eindigen kiest u. Het perceel kan als tuin, als woonplaats met herenhuis worden gebruikt en meer. Bijna worden alle noodzakelijke diensten gevestigd in de directe nabijheid van de plaats.
Een reusachtig perceel van land (meer dan 13.000 vierkante meters) in dorp Lemona (dichtbij Paphos stad, Cyprus) wordt aangeboden voor verkoop aan een ZEER concurrerende prijs. Het bezit heeft titelakten om de eigendom naar de nieuwe eigenaar op het kopen over te brengen.
Voel vrij om ons (telefoon M. Douglas) voor andere huiseigenschappen direct te contacteren, die ons veel meer over zijn ontwijfelbare voordelen vertellen.
DE AKTEN VAN DE TITEL BESCHIKBAAR VOOR DIT BEZIT
* De grote Kans van de Investering!
P.S. Er is een ander perceel van land beschikbaar in het dorp van Lemona (meer dan 13.000 vierkante meters).
Identiteitskaart van het bezit: L_PL_O10-25
Prijs: €71,000
Het Gebied van het land: 4300 m2
Het Type van bezit: Perceel
De Status van het bezit: Voor Verkoop
Eigenschappen
Belevingswaarde
* Internationale Luchthaven
* Lokale Belevingswaarde
* De levensstijl van het dorp
Gebied
* De Vallei van de ceder
* Exclusieve Plaats
* De Meningen van de berg
* Natuurreservaat
* Dichtbij aan de Jachthaven
* Dichtbij Stad
* Mening
* Wijnmakerij
Extern
* Bouw uw eigen ontwerp
* Rijpe Tuinen
* Geen Pool
* Panorama's
Binnenlands
* Gehandicapte Toegang
* De Toegang van Internet
Levensstijl
* De gangen van het land
* Dichtbij de Cursus van het Golf
* Vriendschappelijk huisdier
* De festivallen van het dorp
Aankoop
* Beschikbare lening/Hypotheek
* DE AKTEN VAN DE TITEL
* Nul Communale Prijzen
Structuur
* Lage Stijging
Internationale Luchthaven
Lokale Belevingswaarde
De levensstijl van het dorp
Natuurreservaat
Dichtbij aan de Jachthaven
Dichtbij Stad