Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Paphos Cyprus EN Immobiliers à Vendre Paphos Paphos FR Inmueble a la venta Paphos Paphos ES Immobilien zum Verkauf Paphos Paphos DE Immobiliari in Venditap Paphos Paphos IT Immobiliën te koop Paphos Paphos NL Imoveis venda Paphos Paphos PT дома Продажа недвижимости Paphos Paphos RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Paphos, Cyprus

£82.299 GBP | $111.369 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 300 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
New Home Cyprus
Doug Macintyre
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Paphos, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakte Bungalow voor verkoop, 3 Slaapkamers
* Het huis van de steen voor verkoop in dorp Simou dichtbij Paphos, Cyprus *
Het bezit van Cyprus met de AKTEN van de TITEL, wat vereiste vernieuwing!
De oude bungalow wordt in een stille die plaats gevestigd door vele schilderachtige heuvels wordt omringd. Het is niet verre van het centrum van mooi dorp van Simou, met regionale hoofdweg die van historische Paphos tot de toevluchtkusten leiden van Polis.
Het huis werd gebouwd bijna twee decennia geleden, is zijn meubilair verouderd en het pleister viel van de plafonds. De eigenaars besloten dat het tijd voor een belangrijke revisie is.
Zij veronderstelden hoe deze woonbungalow als na de totale vernieuwing kan zijn: De badkamersmuren zijn verfraaid in betere kleuren en tegels met natuurlijke patronen van licht marmer verfraaid. Hoe de vloeren zullen worden gefonkeld, worden de vensters dubbel-verglaasd, en een omgezette voordeur zal u uitnodigen binnenkomen om met de schoonheid van de zitkamer in de woonkamer benieuwd te zijn.
Nu het huis klaar voor alle te bevorderen veranderingen is, en wacht op van zijn voltooiing in overeenstemming met de voorkeur van de nieuwe eigenaar.
Naast de individuele organisatie van de interne ruimte, heeft de nieuwe eigenaar de kans om het externe gebied van de schoonschijnende privé binnenplaats te verbeteren, zodat zal dergelijk eenzaam het kijken grondgebied uiteindelijk draai in een unieke privé woonplaats met vele comfortabele leefruimten en streken voor ontspanning misschien door de pool met gemodelleerde tuin zijn. Aangezien het perceel van land dergelijke volkomen vlak is en smal horizontaal gebied in het midden heeft die een pool toestaan te installeren.
Zelfs als u niet de moed voor betrokken het worden bij routine van dergelijke veranderingen voelt, of u denkt dat uw capaciteiten voor zulk een volledige creativiteit niet genoeg zijn, MAAR! U houdt van zijnd dicht bij aard, vanaf het los krijgen van ogen en ijdelheid:.
Als u avonden zou willen doorbrengen lettend op de kleuren van aard, geleidelijk aan veranderend hun verlichting van zonnig tot sterrig. Zoals zelfs bij nacht is het ongelooflijk fabelachtig hier - de sterren zijn bovengenoemd en de elektrolichten van de omgeving steken de horizon die (ook als sterren kijken) aan!!! Het ongelooflijke vullen!
Als u van zandig strand houdt - het is enkel binnen een 30 minuten aandrijving!! :. en hier u AR: van mening zijnd hoe een zand die lichtjes uw voeten branden, makend u springen en gelukkig lachen.
U kunt een kans hier hebben om nieuwe horizonnen te ontdekken in het leven met deze optie van bezit. En zeker, na zulk een radicale uitdaging zult u uw verborgen maar verrassende talenten openbaren. Denk, dat het waarschijnlijkst, u niet alleen met het eindresultaat maar ook met het daadwerkelijke proces van totstandbrenging van uw wensen! pleased zult zijn!
„Met“ of „zonder“ de hulp van specialisten (die wij voor u kunnen adviseren indien nodig) u kunt de dromen van de huidige eigenaars maken waar te komen maar wat voor u kan ideaal gezien werken.
Een losgemaakte steenbungalow in dorp Simou dichtbij Paphos (Cyprus) wordt met vele kansen aangeboden voor verkoop bij uiterst - lage prijs. Het huis vereist vernieuwingen.
Voel vrij om ons (telefoon M. Douglas) voor andere eigenschappen en mogelijke oplossingen voor vernieuwing van dit huis direct te contacteren.
DE AKTEN VAN DE TITEL BESCHIKBAAR VOOR DIT BEZIT.
Identiteitskaart van het bezit: R_H2PS_O08
Prijs: €95,050
De Grootte van het bezit: 80 m2
Prijs/Sqm: €1188,13
Het Gebied van het land: 300 m2
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Het Type van bezit: Huis
De Status van het bezit: Voor Verkoop
Eigenschappen
Belevingswaarde
* De Routes van de bus
* Internationale Luchthaven
* Lokale Belevingswaarde
* Markt
* De levensstijl van het dorp
Gebied
* De Vallei van de ceder
* De Meningen van de berg
* Natuurreservaat
* Dichtbij Stad
* Het vierkant van het dorp
* Wijngaarden
Extern
* Woonplaats met poorten
* Geen Pool
* Privé Tuin
* Privé Parkeren
* Privé Bergruimte
Binnenlands
* Het dineren Gebied
* Gehandicapte Toegang
* Zitkamer
* Oven
* Voorziening voor Internet
* Niet gemeubileerd
* De Zaal van het nut
* WiFi
Levensstijl
* De gangen van het land
* Vissende Dam
* Dichtbij de Cursus van het Golf
* Vriendschappelijk huisdier
* Privé Binnenplaats
* De festivallen van het dorp
Aankoop
* Beschikbare lening/Hypotheek
* DE AKTEN VAN DE TITEL
* Nul Communale Prijzen
Structuur
* 1 Verdieping
* Bungalow
* Losgemaakt
* Huis Eco
* Blootgestelde Stralen
* Volledige eigendom
* De Slaapkamer van de Benedenverdieping
* Lage Stijging
* Nodig vernieuwing
* Het Huis van de steen
* Om worden vernieuwd
De Routes van de bus
Internationale Luchthaven
Lokale Belevingswaarde
Markt
De levensstijl van het dorp
Wijngaarden
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Simou
Postcode:
Plaats: Paphos
Regio: Paphos
Provincie: Pafos
Land: Cyprus
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 300 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Paphos | Paphos Verminderd Vastgoed | Paphos Luxe Vastgoed | Paphos Goedkoop Vastgoed | Paphos Huizen-Villa te koop | Paphos Huizen-Villa Zwembad te koop