2 Slaapkamers Appartement te koop Paralimni, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat de met twee slaapkamers van de Benedenverdieping voor Verkoop in Protaras, met Aandeel Akten van het Land
Deze overweldigende flat wordt met twee slaapkamers gevestigd in St. Elias, een korte gang neer in het belangrijkste gebied van Protaras en een paar notulen aan het overweldigen Profitis Elias Church.
Het bezit bestaat uit een open plan moderne volledig gepaste keuken met het dineren gebied, open planzitkamer met terrasdeuren die tot de voorveranda leiden van waar u mooie overzeese meningen hebt. Van de gang is er toegang tot twee dubbele slaapkamers, terwijl de meester Engelse reeksfaciliteiten en een moderne familiebadkamers met gang in douche heeft. De flat komt volledig geleverd en ook opschept een privé buitenruimte met met poorten van wegparkeren, uitgebreide voor en achterveranda's met houten pergola, openluchtdouche en heeft veel ruimte voor het zonnebaden en voor het genieten van van dineren het in de open lucht.
wegens de uitstekende plaats en de vlekkelooze voorwaarde dit perfect zou kunnen zijn word weg bezit in de zon of een fantastische kans van de vakantiehuur.
- Dubbele slaapkamer twee met gepaste garderobes
- De hoofdslaapkamer heeft Engels-reeksfaciliteiten
- Open plan dat, en keukengebied leeft dineert
- De toegang van de schuifdeur tot een privé veranda
- Moderne volledig gepaste keuken
- De badkamers van de familie met walk-in douche
- De opslagkabinet van het nut in de gang
- De airconditioning van de omschakelaar helemaal
- Plafondventilatoren
- Gepaste blinden
- Geleverd
- Overzeese meningen van voorveranda
- Openluchtdouche
- Zijveranda met pergola
- Met poorten van het parkeren van de wegauto
- 17 m2 van de achterVeranda
- Interne 74 m2
- Communale N/A Prijzen -
- 5 minuten aan het meest dichtbijgelegen strand
- 5 minuten aan de lokale winkels en de belevingswaarde
- 60 minuten aan Internationale Luchthaven Larnaca
- De Efficiency van de energie TBC
Protaras
Protaras is een populaire toeristentoevlucht, goed - die voor zijn mooie gouden witte zandige stranden, vooral de Baai van de Vijgeboom met zijn oude eenzame vijgeboom wordt gekend, en duidelijke hemel blauwe wateren. Een mooie speciaal gebouwde kustpromenade verbindt Protaras met aangrenzende toevlucht, afgezonderde inhammen & beachsidetavernas & koffie. Aan het noordwesten, boven op een rots, zult u de kalksteenKerk van Profitis Ilias (Agio's Elias) met adem die meningen over de baai neemt vinden. Er is een brede keus van hotels & zelfcateringsaanpassing met een enorme selectie van restaurants, traditionele tavernas die, bars & koffiewinkels, tot dit maken een groot gebied voor investering voor de toeristenmarkt.
-
* Aandeel van Land
* Eerste Plaats
* Uitgebreide OpenluchtRuimte
* Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus
* Volledig Geleverd
* Wederverkoop
* De Efficiency van de energie TBC
Protaras
Protaras
Provincie: Famagusta
Het Type van verkoop: Voor Verkoop
Ref #: EPCC4119
Aandeel van Land
Eerste Plaats
Uitgebreide OpenluchtRuimte
Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus
Volledig Geleverd
Wederverkoop