3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Paphos, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Luxe 3Bedroom Villa
* Nieuwe villa voor verkoop in dorp Kallepia dichtbij Paphos stad, Cyprus *
Cyprus van planbezit met de AKTEN van de TITEL
Gevestigd enkel 5 minuten van beroemde Heuvels Minthis is de Toevlucht van het Golf, Dorp Kallepia de perfecte plaats om een luxueus groot huis te bouwen.
Het landschap van de plaats met een lichte zachte helling en onbelemmerde meningen van de bergen maakt het vrij gemakkelijk om een herenhuis te bouwen en een hoogtepunt te blijven - mening van de omgeving van allen over zijn grondgebied. De omgeving is eindeloze groene gebieden met wijngaardvalleien en schilderachtige aard.
De traditionele, op bestelling gemaakte, stevige natuurlijke steenvilla's zijn de ideale keus voor kopers met hoge vereisten op eigenschappen. De villa's zijn geschikt voor permanente woonplaats met de familie en voor vakanties of voor investeringen.
De eigenschappen van de villa zijn: open steenopen haarden, Cypriotische bogen, houten gazebos, steenbarbecues, enz.
Elk herenhuis kan volgens de wensen en de voorkeur van de koper, met inbegrip van technische details, ontwerp en het eindigen het werk worden voltooid.
Deze punten worden nauwkeurig beschreven in het verkoopcontract vóór het begin van bouw, samen met documenten op de overdracht van eigendom van bezit (titelakten).
Met dergelijk uiterst belang zoals gemak en comfort, biedt dit nadenkende bezit elke mogelijkheid voor rustig verblijf. Het zal vooral gelieve zij die om of vakantie te besteden dichter aan de overzeese kustlijn wensen te leven. Zo, wegens dergelijke voordelige plaats van dit bezit, is het absoluut geschikt voor een vrolijk, een pret, het onderhouden levensstijl en een recreatie, zelfde zoals voor investeringsideeën.
De mooie nieuwe villa in dorp Kallepia dichtbij stad Paphos (Cyprus) wordt aangeboden voor verkoop van plan aan ZEER concurrerende prijs. Het huis heeft titelakten om de eigendom naar de nieuwe eigenaar op het kopen over te brengen.
Voel vrij om ons (telefoon M. Douglas) voor andere huiseigenschappen direct te contacteren, die in de individuele specificaties in bijlage aan de huisplannen inbegrepen zijn en die ons veel meer over zijn ontwijfelbare voordelen vertellen.
DIT CYPRUS VAN HET BEZIT VAN HET PLAN MET DE GEWAARBORGDE AKTEN VAN DE TITEL.
Identiteitskaart van het bezit: OP-V3PKO_O08-25
Prijs: €299,050
De Grootte van het bezit: 200 m2
Prijs/Sqm: €1495,25
Het Gebied van het land: 550 m2
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 3
Het Type van bezit: Huis
De Status van het bezit: Voor Verkoop
Eigenschappen
Belevingswaarde
* Internationale Luchthaven
* Lokale Belevingswaarde
* Markt
* Restaurants
* De levensstijl van het dorp
Gebied
* De Vallei van de ceder
* Expansieve meningen
* Festivallen
* De Meningen van de berg
* Natuurreservaat
* Dichtbij Stad
* Oranje bosjes
* Boomgaarden
* Uitlopers Troodos
* Het vierkant van het dorp
* Wijngaarden
* Wijnmakerij
Extern
* Het automatische systeem van de Irrigatie
* BBQ
* Behandelde Veranda
* De vensters van de eigenschap
* Garage
* Woonplaats met poorten
* Gemodelleerde Tuin
* Panorama's
* Privé Parkeren
* Privé Bergruimte
* Zwembad
Binnenlands
* AC
* Balkon
* Bad
* Plafondventilatoren
* Ceramiektegels
* Het dineren Gebied
* Dubbele Verglazing
* Engelse reeksBadkamers
* Open haard
* Gepaste Badkamers
* Gepaste Garderobes
* De Schermen van de vlieg
* Overeen te komen meubilair
* De Toegang van Internet
* De Brand van het logboek
* De kwaliteit eindigt
* Stevige houten keuken worktops
* Bergruimte
* Telefoon
* Terras
* Toilet
Levensstijl
* De gangen van het land
* Vissende Dam
* De cursus van het Golf van Heuvels Minthis
* Dichtbij de Cursus van het Golf
* Vriendschappelijk huisdier
* Privé Binnenplaats
* De festivallen van het dorp
Aankoop
* Beschikbare lening/Hypotheek
* Beschikbare hypotheek
* De onderhandeling van de prijs
* DE AKTEN VAN DE TITEL
* De BTW
* Nul Communale Prijzen
* NUL PRIJZEN VAN DE OVERDRACHT
Structuur
* Verdieping 2
* Kelderverdieping
* Losgemaakt
* Volledige eigendom
* De geïsoleerde Muren van het Comité
* De Grond van de isolatie
* Het Systeem van het Water van leidingen
* Onlangs Gebouwd
* De zonneverwarmer van het Water
* De eigenschap van de steen het eindigen
* Terrasvormig
* In aanbouw
Internationale Luchthaven
Lokale Belevingswaarde
Markt
Restaurants
De levensstijl van het dorp
Dichtbij Stad