4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kapparis, Cyprus
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakte Villa met vier slaapkamers voor Verkoop in Kapparis, Famagusta - de Nieuwe Akten van de Titel (bouw Proces)
Duur het blijven 4 Slaapkamer losgemaakte villa!! - villa 13
Genesteld in het hart van het trillende toeristische gebied van Kapparis, dit complexe aanbiedingen een onvergelijkelijke het leven ervaring. Er zijn een totaal van 16 drie en eigentijdse losgemaakte villa's met vier slaapkamers allen met privé pools en dakterrassen. Complex schept ook een plaatswinkel op.
De eerste plaats zorgt ervoor dat u enkel stappen vanaf het beste bent dat Kapparis moet aanbieden. De villa's hebben gemakkelijke toegang tot de overweldigende stranden van het gebied, de levendige bars, en de uitstekende restaurants. Geworden deel van een trillende gemeenschap die een perfect mengsel van ontspanning en opwinding aanbiedt, ideaal voor zowel permanente ingezetenen als vakantiegangers. Dit project is niet alleen een perfecte plaats om te leven maar ook een slimme investeringskans in één van de meest gezochte gebieden in Cyprus.
- Hoofdslaapkamer met ensuitefaciliteiten en gepaste garderobes
- 2 Dubbele slaapkamers met gepaste garderobes
- 1 Benedenverdiepingsslaapkamer met ensuitefaciliteiten
- Open plan leven die - dineren - keukengebied
- De badkamers van de familie
- Gast W/C
- Niet gemeubileerd
- Bepalingen voor airconditioning
- Het terras van het dak
- Parkeren
- Privé zwembad
- Interne 171 m2
- Behandeld balkon 36 m2
- Het terras van het dak 38 m2
- Parkeren 19-20 m2
- Perceel 303-305 m2
- Dicht bij alle lokale belevingswaarde
- 3 Minuten aan het meest dichtbijgelegen strand
- 12 Minuten aan Protaras
- 18 Minuten aan Ayia Napa
- 48 Minuten aan Internationale Luchthaven Larnaca
- Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus - Snel Spoor
- Behoudens de BTW
- De Efficiency van de energie A
Kapparis
Kapparis wordt gevestigd tussen Paralimni & Protaras en is helemaal het hele jaar door gekend als toevlucht met vele winkels, bars & restaurants. Het is populair met de Britten en andere Europeanen evenals locals aangezien het dicht aan de vele zandige die stranden langs de kustlijn worden gestippeld is en binnen gemakkelijk bereik van de naburige steden van Paralimni en Protaras is. Het is een grote plaats voor permanente het leven en vakantiehuren.
-
* De Nieuwe Akten van de titel (bouw Proces)
* Privé Zwembad
* 3 Minuten aan het Overzees & het Strand
* Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus - Snel Spoor
* Behoudens de BTW
* Van Plan - Voltooiing December 2026
* De Efficiency van de energie A
Kapparis
Kapparis
Provincie: Famagusta
Het Type van verkoop: Voor Verkoop
Ref #: GIO108N4
De Nieuwe Akten van de titel (bouw Proces)
Privé Zwembad
3 minuten aan het Overzees & het Strand
Geschikt voor de Permanente Residentie van Cyprus - Snelle Tra
Behoudens de BTW
Van Plan - Voltooiing December 2026