4 Slaapkamers Appartement te koop Cabrera, Dominicaanse
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
Mooi Bezit Cabrera met spectaculaire OceaanMeningen
Dit ongelooflijke bezit Cabrera kenmerkt twee huizen op 1 acre prestigieuze land en omgeving. Een hoofdhuis van de mediterraan-Stijl en een modern huis met een grote Jacuzzi op de derde verdieping.
Het huis van de mediterraan-Stijl heeft 3.5 slaapkamers en 4 slaapkamers, een keuken, een woonkamer, en oceaan-meningsterrassen op de eerste verdieping.
Het moderne huis dat het 3 niveaus is heeft de meest ongelooflijke Jacuzzi op de derde verdieping met een 360 graadmening van de oceaan en de berg. Op het parterre is een aardig terras om zich met vrienden en een damestoilet te verzamelen. Op de eerste verdieping is een mooie slaapkamer met zijn eigen badkamers en een kitchenette.
Het bezit wordt gevestigd enkel een paar notulen uit de stad van Cabrera.
Eigenschappen:
* 24hr Elektriciteit
* Airconditioning
* Overzeese Mening
* Traditionele Architectuur
Dit bezit van de familyhomestijl wordt gevestigd binnen is momenteel de Villa's van de Luxe en is vermeld op Uitgezochte Caraïbische Eigenschappen. Dit bezit is vermeld bij $ 750,000.00. Het heeft 5 beddenslaapkamers, 6 badenbadkamerss, en is 600 m2. Het bezit werd gebouwd in jaar.
24hr elektriciteit
Airconditioning