4 Slaapkamers Appartement te koop Cabrera, Dominicaanse
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
Huizen van de Mening van Cabrera de Oceaan
Veronderstel een het uitspreiden zich 5.900 vierkant-meterbezit dat in de sterke drank wordt genesteld, die heuvels van Cabrera rolt, waar twee verschillende huizen zich als unieke maar toch bijkomende delen van een constellatie bevinden. De oceaanHuizen van de Mening Cabrera kunnen als één worden verkocht of individueel. De totale prijs is US$
Het eerste huis is een luxueuze, moderne villa met gladde lijnen en expansieve glasvensters die panorama's van het omringende landschap uitnodigen. Zijn eigentijds ontwerp is zacht geworden door natuurlijke materialen zoals steen, foutloos mengend met het tropische milieu. Binnen, moeiteloos stroomt de open-conceptenlay-out, met hoge plafonds, minimalistic decor, en licht-gevulde ruimten.
De moderne villa zit op 2.022 vierkante meters. Het is een 3 verhaalgebouw met een totale grootte van 543 vierkante meters. De 3de verdieping wordt terwijl de eerste en eerste verdieping nog behoefte voltooid om worden geëindigd.
Bovendien zijn er een kleine Casita met één slaapkamer, keuken, en badkamers die door een mooi terras wordt voltooid overziend de tuin. Dit het mooie plaatsen van de moderne villa en kleine casita wordt geprijst bij US$799.000
Het tweede huis op dit expansieve bezit is een wezenlijke tropische terugtocht, ontworpen in een achthoekige vorm met meten 7 hoog kathedraal houten plafond. Dat roept onmiddellijk de ontspannen charme van eiland het leven op. Zijn rustieke elegantie zowel nodigt en rustig uit, foutloos mengend met de natuurlijke omgeving. Dit bezit wordt geprijst aan de prijs van US$ 699.000
De buitenkant van het huis is trillend, met lichte tonen en plonsen van heldere tropische kleuren. De grote vensters staan koel winden om door te vloeien toe terwijl het aanbieden van meningen van het omringende groen. De brede, hoesveranda's koesteren het huis, dat in de schaduw gestelde ruimten als hangmatten of zitkamervoorzitter te ontspannen verstrekt. Deze veranda's zijn perfect voor van de ochtendkoffie of avond dranken, waar u van de geluiden van vogels en het ritselen van palmen kunt genieten.
Het huis zelf wordt ontworpen met een open lay-out, die een comfortabel het leven gebied, het dineren ruimte, en een eenvoudige, functionele keuken combineert. Het binnenland wijst op makkelijke vibe van het tropische leven. De plafondventilatoren spinnen lui hierboven, aanvullend de natuurlijke ventilatie van de open vensters.
Een extra eigenschap van dit bezit is het afzonderlijke gebouw, dat als ruime slaapkamer dient. Deze extra structuur wordt ontworpen in harmonie met het belangrijkste huis. Zijn standalone plaats biedt privacy aan terwijl nog het zijn enkel een paar stappen vanaf het belangrijkste huis. Binnen, is de slaapkamer een rustige oase, met een groot bed dat in zachte linens en klamboe wordt gedrapeerd. Brede deuren open op een klein terras, waar de weelderige tuin tot een betekenis van afzondering leidt. De deze extra bouw maakt voor een ideaal gasthuis of een privé hoofdreeks, die een vertrouwelijke, rustige vlucht binnen het tropische paradijs verstrekken.
Een mooi zout zwembad met 12 x 3 meters rekt zich naar de horizon uit, waar de heuvels de verre oceaan ontmoeten. Een weelderige tuin die met inheemse installaties wordt gevuld omringt het huis, die zijn vreedzame, terugtocht-als atmosfeer verbeteren.
Dit bezit kenmerkt een perceelgrootte van 3.877 vierkante meters en twee woningen een grootte van rond 275 vierkante meters.
Samen, vormen deze twee huizen een harmonische saldo-moderne verfijning en leeftijdloos charme-elk die een verschillende ervaring aanbieden terwijl het coëxisteren prachtig op het zelfde heuveltopbezit in Cabrera.
Het bezit is een volledig omheind terrein met privé parkeerterreinen en een automatische glijdende ingangsdeur.
Voor meer informatie tevreden om Sabine bij Bericht te contacteren me over WhatsApp
Eigenschappen:
* 24hr Elektriciteit
* Airconditioning
* Pool
* Overzeese Mening
Dit de stijlbezit wordt van de luxevilla gevestigd binnen is momenteel de Villa's van de Luxe en is vermeld op Uitgezochte Caraïbische Eigenschappen. Dit bezit is vermeld bij $ 1,489,000.00. Het heeft 4 beddenslaapkamers, 4 badenbadkamerss, en is 818 m2. Het bezit werd gebouwd in jaar.
24hr elektriciteit
24hr elektriciteit
Airconditioning