Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Santiago Dominican Republic EN Immobiliers à Vendre Santiago Santiago FR Inmueble a la venta Santiago Santiago ES Immobilien zum Verkauf Santiago Santiago DE Immobiliari in Venditap Santiago Santiago IT Immobiliën te koop Santiago Santiago NL Imoveis venda Santiago Santiago PT дома Продажа недвижимости Santiago Santiago RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Santiago, Dominicaanse

€89.597 EUR | £76.632 GBP |
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 05-2026

Avatar
Eigenaar / Manager:
Roaki Real Estate
Aquiles Rojas
Locatie: Dominican Republic
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/26/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Santiago, Dominicaanse

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Residencial trekt Candido aan is een innovatief project in Santiago DE los Caballeros van dat met de moderne familie in mening een beeld is gevormd, waar het comfort en de aard samen in perfecte harmonie komen.
Het biedt een eigentijds en veilig ontwerp aan, die een verscheidenheid van flatopties met gebieden aanbieden die zich van 84 uitstrekken tot 158 m2, aanpassend aan diverse behoeften en levensstijlen.
Plaats
Het don Candido Residential project wordt gevestigd 200 meters van Caonabo Weg, Gurabo, Santiago. Gevestigd dichtbij het iconische Camp David, biedt deze enclave de perfecte combinatie van kalmte en coëxistentie aan. Deze strategische plaats niet alleen waarborgt gemakkelijke toegang tot (supermarkten, scholen, banken en toeristenbestemmingen), maar ook verstrekt een veilig en groeiend ideaal milieu, voor uw nieuw huis.
Algemene Eigenschappen
Pool
Gesloten project
De camera van de veiligheid op gemeenschappelijke gebieden
De cabine van de veiligheid
Intercom
Elektrische poort
Elektrische omheining
Omschakelaar voor gemeenschappelijke gebieden
De loods van het huisvuil en van de pomp
Gecentraliseerd gas
Elektrische waterverwarmer
Algemene vloer in porselein
Modulaire keukens
Deuren in kostbaar hout
Natuurlijke granietcountertops
Gazebo
BBQ Gebied
Het type ab en EF van flat van 103 m2 (3 slaapkamers, 2 parkeerplaatsen per flat).
Hoofd slaapkamer met badkamers en walk-in kast
Secundaire slaapkamers met weerspiegelde kast
1/2 badkamers van de Gast
Balkon
Zaal
Eetkamer
Keuken met ontbijtbar
De kast van het linnen
Het gebied van de was
Van de penthouse de flat ab en EF A/E (103.47 m2) B/F (103.57 m2), (3 slaapkamers, 2 parkeerplaatsen per flat).
CD-type flat van 84 m2 (2 slaapkamers, 1 parkeerplaats per flat).
Hoofd slaapkamer met badkamers en walk-in kast
Secundaire slaapkamer met weerspiegelde kast
Balkon
Zaal
Eetkamer
Keuken met ontbijtbar
De kast van het linnen
Het gebied van de was
Van de penthouse de flatCD C (84.55 m2) D (84.69 m2), (3 slaapkamers, 2 parkeerplaatsen per flat).
Methode van betaling
US$2,000 - Scheiding
10% - het Ondertekenen van de verkoopbelofte
20% - tijdens het bouwproces
70% - op levering van de flat
De datum van de levering: Mei 2026 Eenheden <>
Naam
Niv.
Hab.
Verbod.
1/2 Verbod.
Est.
m2
Terras m2
Prijs
A-1
Code 1952-1
321US$ 134.750
A-2
Code 1952-2
3-US$ 130.750
A-3
Code 1952-3
3-US$ 128.750
A-4
Code 1952-4
0.37-US$ 157.172
C-3
Code 1952-5
321-184-US$ 103.500
C-4
Code 1952-6
9.2-US$ 138.120
D-4
Code 1952-7
3-US$ 146.400
Verkocht
Gereserveerd
Geblokkeerd; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santiago
Regio: Santiago
Provincie: Caribbean
Land: Dominicaanse
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 05-2026
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Santiago | Santiago Verminderd Vastgoed | Santiago Luxe Vastgoed | Santiago Goedkoop Vastgoed | Santiago Appartement te koop | Santiago Nieuwbouw Appartement te koop