Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Santiago Dominican Republic EN Immobiliers à Vendre Santiago Santiago FR Inmueble a la venta Santiago Santiago ES Immobilien zum Verkauf Santiago Santiago DE Immobiliari in Venditap Santiago Santiago IT Immobiliën te koop Santiago Santiago NL Imoveis venda Santiago Santiago PT дома Продажа недвижимости Santiago Santiago RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Santiago, Dominicaanse

€137.945 EUR | £117.984 GBP | $159.161 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond: 181.27 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

Avatar
Eigenaar / Manager:
Roaki Real Estate
Aquiles Rojas
Locatie: Dominican Republic
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/23/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Santiago, Dominicaanse

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Uw nieuw huis wacht op u in Residencial Colibri!
zevenentwintigste van de Weg van Februari, Pontezuela, Santiago
Ontdek het comfort, privacy, en stileer u verdienen in dit mooie huis dat in één van exclusiefste gebieden van Santiago wordt gevestigd de. Met een modern en functioneel ontwerp, combineert dit bezit elegantie met praktisch aspect om de ideale ruimte voor familie het leven te verstrekken.
Hoogtepunten: 181.27 m2 land | 110 m2 bouw
3 ruime slaapkamers - de meester met privé badkamers en walk-in kast
Comfortabele woonkamer en natuurlijk aangestoken eetkamer
Moderne keuken met uitstekende lay-out
Onafhankelijk wasserijgebied
Dubbele carport voor 2 voertuigen
Gemeenschap met poorten met veiligheid
Gedeelde pool voor het plezier van de gehele familie
Prijs: RD$9,400,000.00
Investeer in levenskwaliteit en vrede van mening in een veilig en goed-gelegen woonmilieu!
Contacteer ons vandaag om uw bezoek te plannen. Maak tot Residencial Colibri uw nieuw huis!
Zou u me een kortere versie voor sociale media <> berekent uw lening willen ook voorbereiden
Bank: *
Kerstman Cruz (14.75%) Banco BDI (14.95%) Vimenca (15%) Banco Lopez DE Haro (16.95%) Banco Caribe (13.95%) Banco Promerica Banco van BHD Leon van de Vereniging APAP van SelectSelectScotiabank (13.25%) (14.95%) ALNAP (13.5%) Cibao (13.8%) Banco Populaire (13.95%) 15.95%) Banco DE Reservas (15.65%) Banco ((15.95%)
Periode (in Jaren): *
De Jaren Years15 Years20 Years25 Years30 Years40 van SelectSelect5 Years10
Aanvankelijk *
0%
Het Bedrag van de lening: RD$
Maandelijkse Prijs: RD$ 0; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santiago
Regio: Santiago
Provincie: Caribbean
Land: Dominicaanse
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond: 181.27 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Santiago | Santiago Verminderd Vastgoed | Santiago Luxe Vastgoed | Santiago Goedkoop Vastgoed | Santiago Huizen-Villa te koop | Santiago Nieuwbouw Huizen-Villa te koop