Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Hurghada, Egypte

€33.539 EUR | £28.686 GBP | $38.640 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 85 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2024

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
hurghadiansproperty
mahmoud mohamedeen
Locatie: Egypt
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 4/9/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Oneindigheid van Aqua, info van de BOUW
De luxueuze en moderne Toevlucht van de Oneindigheid Aqua is de derde toevlucht in de „groep Aqua“ toevlucht.

Na Aqua Palmen en Tropische Aqua. De Toevlucht van de Oneindigheid van Aqua zal ook vele faciliteiten ter plaatse hebben,

deze omvatten een groot zwembad,

een poolsiderestaurant, en bar, bediening op de kamer, grote sunbeds en Jacuzzis op het dakterras,

24/7 ontvangst met WiFi en veiligheid,

plus eigenaars ook de faciliteiten reeds zal kunnen gebruiken open in de volgende deur van de zustertoevlucht zoals de supermarkt, het kuuroord, de schoonheidssalon, en de gymnastiek
De Toevlucht van de Oneindigheid van Aqua
Het gebouw van de Oneindigheid Aqua bestaat uit vijf vloeren met een totaal van 360 wooneenheden.

Het niveau van de pool, benedenverdiepings, eerst, tweede en derde verdieping.

De flats worden aangeboden in de verschillende studio's, evenals 1, 2, en 3 slaapkamerflats,

ook beschikbaar zijn 2 bedduplexen.

De ground-floor flats hebben ook een tuin.

De grootte van de tuin varieert. Er is ook verschillende grootte van het leven en terrasgebieden.

Elk van de flats is helder, vriendschappelijk, en heeft modern materiaal.
Eigenschappen
De Parkeerplaatsen van de auto.
De schoonmakende diensten
Commercieel gebied
Lift
Gymnastiek
Gemodelleerde Tuinen
De bar van de pool
De diensten 24/7 van de ontvangst
De dienst van het Beheer van de huur
Restaurant en levering.
Satelliet TV
De diensten 7/24 van de veiligheid
Zwembad
Wellness & het gebied van het Kuuroord - Groep Aqua
WiFi
De datum van de levering: 31/12/2023
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Al Ghargada International Airport, 5 km
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres: Building Al Manzil , Kawser, Hurghada,
Postcode: 84511
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Sahl Hashesh
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 85 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2024
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis:
Supermarkten:
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen:
Paardrijden:
Duiken:
Surfen:
Wandelen:
Golfterrein:
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Huizen-Villa te koop | Hurghada Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | Hurghada Huizen-Villa Zwembad te koop