Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

€55.167 EUR | £47.184 GBP | $63.652 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 30 m2
Oppervlakte grond: 40,000 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2023

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
hurghadians property
Salma Elsherif
Locatie: Egypt
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 5/16/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De lapis lazuli zijn een privé woondiegemeenschap meer dan sqm 40.000 van land in Hurghada wordt uitgespreid. Het licht betaalbare luxe en de vreugde van het gemakkelijke leven in het midden van dramatisch landschap toe slechts een paar stappen vanaf het overweldigen van witte zandige stranden en weelderige groene landschappen met all-year-round warm weer. Elk huis waarborgt een privé zwembad met een prachtige mening voor elk van zijn ingezetenen, met een uitzonderlijke mening van groene areas1. De toevlucht is modern en biedt chalets die met twee slaapkamers aan van 5 m2 + een 30 m2tuin aan de prijs van EGP beginnen. Het Dorp van lapis lazuli heeft ook penthousen van gebieden voorzien die van 71 beginnen m2 + een 71 m2dak
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Hurghada International Airport, 5 km
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres: Mohamed Said Street
Postcode: 84511
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Intercontinental
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 30 m2
Oppervlakte grond: 40,000 m2
Bouwdatum: 2023
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden:
Duiken:
Surfen:
Wandelen:
Golfterrein:
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Nieuwbouw Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop