2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
flat, 85 meters, twee ruimten, 2 badkamerss, met een 15% presentator, en voorschotten 4 jaar. Ontvang 2025.
Het project van de Baai van Pescai Soma is de perfecte oplossing voor u! Dit project is prachtige woon complex in het hart van Abu Soma, en het bevat alle diensten u nodig zult hebben.
Het project verstrekt een zeer comfortabel premiesysteem, betekenend kunt u met een 15% betaling beginnen en de rest over een periode van maximaal 7 jaar voltooien. Het betekent dat het resterende bedrag voor langdurig zal worden vereenvoudigd en zal profiteren van alle verbazende diensten.
De diensten in het project zijn veel en de kansen van recreatie zullen niet van de hand doen! U zult 24/7 veiligheid en wacht, toezichtcamera's, zwembaden, restaurants en koffie, en de fijnste types van commerciële wandelgalerijen ontmoeten. Naast een prachtig die hotel door Inchtegen Burger, uitwisseling, moskee, kliniek, ondergrondse garage en grond, tennis en heldhaftige hoven wordt geleid.
De zoetste behoefte is dat het project slechts 500 meters van het strand is! En als u naar het strand wilt gaan, zult u de golfauto gebruiken die u daar zal bereiken.
Het project wordt gevestigd vóór het Hotel Movenpick en na het Hotel Patros. Ik beteken, zult u van rust en luxe op het mooiste gebied in Abu Soma genieten.
Boek nu uw flat en contacteer ons