€27.745 EUR | £23.730 GBP | $31.965 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 49 m2
Verkoop type: In aanbouw
Geschatte datum van voltooiing: 2024

Zwembad
Eigenaar / Manager:
hurghadiansproperty
mahmoud mohamedeen
Locatie: Egypt
Talen: Engels
Geactualiseerd: 10/17/2023

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
onthaal aan de ster van Labella. de uiteindelijke bestemming voor luxe en comfort in hurghada. de ster van Labella is een overweldigende nieuwe ontwikkeling in magawish. het kenmerken van 18 uitstekende flats met verschillende grootte en lay-outs om uw behoeften en voorkeur aan te passen. of u een flat met één slaapkamer of met twee slaapkamers kiest. u zult van een ruime woonkamer genieten. een gladde keuken. een comfortabele slaapkamer. en een badkamers. sommige flats scheppen ook een balkon of een poolmening op. het toevoegen van meer charme en waarde aan uw huis. als ingezetene van de ster van Labella. u zult toegang tot een waaier van belevingswaarde en faciliteiten hebben. zoals een fonkelend zwembad. 24/7 veiligheid. en onderhoud. de ster van Labella wordt gemakshalve gevestigd dichtbij de luchthaven. het stadscentrum. en het strand. gevend u het beste van beide werelden. mis deze kans niet om uw droomhuis in hurghada te bezitten. boek vandaag uw flat met slechts 30% neer - betaling en betaal de rest in 18 gemakkelijke voorschotten. plus. geniet van een lage onderhoudsprijs omhoog van slechts 7%. haast. de beperkte eenheden zijn beschikbaar!
Opmerkingen:
Luchthaven: Al Ghargada International Airport, 5 km