1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat 58 meet de Mening van de Tuin met Privé Strand
Wilt u een chalet in hurghada bezitten? de Balkan strandtoevlucht is de oplossing! dit project is zeer speciaal in het Al Ahyaa gebied. samen met het Hotel van Hawaï Caesar en de reeks van de Hotels van Hawaï. en voor de nieuwe toeristengang in het gebied.
de chalets in dit project omvatten een privé strand. zwembad. veiligheid en wacht. toezicht camera's. volleyball stadion. duikend centrum. en jachthaven met een lengte van 350 meters. met zijn toestemming. u zult een een strandbar en antwoord in het project vinden.
het betalingsplan is zeer gemakkelijk: 25% wordt verstrekt en de rest is 40 maanden. en een 10% onderhoudsstorting wordt eens betaald voor het leven. het ontvangstbewijs van het chalet e zal op 31/December/2024 zijn.
het chalet die extra super Lux zonder borstels of apparaten beëindigen.
tezelfdertijd. u zult verschillende bestemmingen vinden die het overzees omvatten. straat. of tuin. en diverse ruimten van 40 meters aan 100 meters. of u in een studio of één slaapkamer of twee ruimten bent. u zult de perfecte ruimte voor u ontmoeten.