2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
93m met twee slaapkamers met overzeese mening met een privé strandhurghada in de Balkan Toevlucht van het Strand in Hurghada zijn de perfecte plaats om van een prachtige vakantie te genieten. Gevestigd in een woonwijk, biedt het alle diensten en faciliteiten aan u nodig hebt. De toevlucht is net gesitueerd die voor de promenade, door hotels zoals Hawaï wordt omringd.
Één van de hoogtepunten van deze toevlucht is zijn privé strand, waar u de zon omhoog ontspannen en kunt doorweken. Er zijn ook een zwembad en een jachthaven die 350 meters in het overzees uitrekt. Voor hen die als om actief te blijven, er een beschikbare gymnastiek en een kuuroord zijn.
Wanneer het over het dineren opties komt, heeft de Balkan Toevlucht van het Strand een restaurant en een koffiebar waar u van heerlijke maaltijd en verfrissende dranken kunt genieten. Bovendien, zijn er een bazaar en een apotheek ter plaatse voor uw gemak.