Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
STUDIO 33m withPOOLmening met zwembad 2 in hurghada IN TOEVLUCHT LAVISTA MAGAWISH! Gevestigd in het trillende gebied Magawish, biedt deze toevlucht een massa de diensten en belevingswaarde aan die uw verblijf onvergetelijk zal maken.
Net gesitueerd voor het luxueuze Hotel Macier en omringd door een drukke bazaar en het winkelen wordt de afzet, TOEVLUCHT LAVISTA MAGAWISH strategisch geplaatst onder de prestigieuze hotels van Patros. Het is slechts van 5 minuten de stad in drijft door de luchthaven en 10 minuten vanaf. Bovendien, wordt het gemakshalve gevestigd dichtbij de grootste wandelgalerij van Hurghada, Wandelgalerij Senzo, die enkel kort van 5 minuten wegrijdt is.
Welke reeksen deze toevlucht apart zijn directe toegang tot het het fascineren overzees is. Veronderstel wekkend tot adembenemende meningen van het oceaanrecht van uw eigen huis! Met twee zwembaden, waterdia's voor kinderen, en diverse commerciële afzet, zorgt de TOEVLUCHT LAVISTA MAGAWISH ervoor dat u alles hebt u voor een perfecte vakantie wenst.
Stel in onze uitzonderlijke diensten en belevingswaarde tevreden die worden gemaakt om aan uw elke behoefte te voldoen. Of u ontspanning of avontuur zoekt, heeft onze toevlucht het allen. Mis niet deze unieke kans om luxe te ervaren levend van het overzees.
Bezoek vandaag TOEVLUCHT LAVISTA MAGAWISH en ontdek een wereld van comfort, gemak, en eindeloos plezier. Boek nu uw verblijf!