Appartement met 1 slaapkamer en privéterras naast zwembad, Magawish
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ik ben trots om ons nieuw project, de Toevlucht van het Uitzicht van La voor te leggen! Gevestigd in Magawish, Hurghada, tegenovergesteld van Hotel Mercure.
Magawish is een nieuwe ontwikkelingsgebied van Hurghada; Het is bijzonder gekend en gehouden van door Europeanen voor zijn behulpzaam en zeer well-kept gebied.
De winkels voor dagelijkse behoeften, evenals de scholen en de kinderdagverblijven zijn allen binnen het lopen afstand, alternatief, orden kunnen rechtstreeks aan uw drempel worden geleverd.
Naast het hebben van alles kon u misschien voor het leven nodig hebben - het Uitzicht van La maakt voor de perfecte investeringskans, met zijn lage gewaarborgde prijzen en hoge terugkeer (evenals de mogelijkheid van voorschotten) het zou een fout zijn uit te missen!
1 slaapkamer, sqm 62
de flat van het poolniveau
privé terras naast de pool
levering 06/2025 in het super Lux eindigen
20% neer - betaling - 24 maandenvoorschotten
30% neer - betaling - 30 maandenvoorschotten
10% korting
Belevingswaarde van het project:
2 pools + geitje-aqua-park
zon bedden naast de pool klaar te gebruiken en te ontspannen
GYMNASTIEK + het gebied van het KUUROORD met grote kortingen voor eigenaars
De bar van het restaurant + van de Pool
24/7 Veiligheid
Beheer-bureau
de optie van de huurdienst
huis het houden
de wasserij dienst
Personeel voor een permanent gehandhaafde toevlucht