Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Red Sea Governorate FR Inmueble a la venta Hurghada Red Sea Governorate ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Red Sea Governorate DE Immobiliari in Venditap Hurghada Red Sea Governorate IT Immobiliën te koop Hurghada Red Sea Governorate NL Imoveis venda Hurghada Red Sea Governorate PT дома Продажа недвижимости Hurghada Red Sea Governorate RU
« Terug

2 SLAAPKAMER MET ENORME PRIVÉ-TUIN TE KOOP, HURGHADA

€76.000 EUR | £65.003 GBP | $87.560 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 144 m2
Oppervlakte grond: 45000 m2
Bouwdatum: 2026

pool Zwembad

Eigenaar / Manager:
Homes Bay Real Estate
Alba Snow
Locatie: Egypt
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 4/22/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 SLAAPKAMER MET ENORME PRIVÉ-TUIN TE KOOP, HURGHADA

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het zal tegenover het Hotel van Albatroz van de Jasmijn en naast de Kolossale Toevlucht & het Park worden gebouwd Aqua.
Het is ongeveer 5 minuten door auto aan de populaire Wandelgalerij Senzo in Hurghada en ongeveer 15 minuten aan de luchthaven.

Dit gebied is in het bijzonder perfect als vakantiehuis en als investering voor het verhuren. U zult ook een ongelooflijke winst (rendement van investering - ROI) van de tijd maken de aankoop wordt voltooid tot de sleutels worden overhandigd.

Het strand kan ook in de omringende hotels voor een kleine prijs worden gebruikt.

De toevlucht zal in een honingraatstructuur met de poollandschappen worden gebouwd die in het midden lopen. Zo elke flat zal een indrukwekkende mening hebben.

Slechts 3 vloeren zullen worden gebouwd, benedenverdieping, 1st verdieping en 2de verdieping:

Voor de benedenverdieping, zullen alle flats een reusachtig privé tuingebied hebben.
Voor het parterre, zal elke eenheid een ruim balkon hebben
En op de eerste verdieping, heeft elke flat een reusachtig privé dakterras.
In bouw is fase 1, na eenheden beschikbaar voor aankoop:

Benedenverdieping:

van 2 slaapkamers, sqm 84 + 48 sqm privé tuin
tot 2 slaapkamers, sqm 113 + 67 sqm privé tuin

1. Vloer:

van 1 slaapkamer, sqm 55 met balkon en bergmening
tot 2 slaapkamers, bekijken sqm 91 met balkon en de pool

2. Vloer:

van 1 slaapkamer, sqm 55 terras + van het 55 sqm het privé dak
aan 2 slaapkamers, sqm 91 terras + van het 91 sqm het privé dak
De grootmoedige betalingsopties worden aangeboden - om uw droom te maken van het bezitten van uw eigen flat op het Rode nog gemakkelijkere Overzees:

10% storting - betaling in voorschotten meer dan 1 jaar
20% storting - betaling in voorschotten meer dan 2 jaar
30% storting - betaling in voorschotten meer dan 3 jaar
10% korting voor directe betaling
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: 10, 10 km
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres: senzo mall
Postcode:
Plaats: Hurghada
Regio: Gouvernement Rode Zee
Provincie: Rode Zee Riviera
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 144 m2
Oppervlakte grond: 45000 m2
Bouwdatum: 2026
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen: check
Wandelen:
Golfterrein: check
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop