Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

£37.251 GBP | $50.409 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 45000 m2
Oppervlakte grond: 113 m2
Verkoop type: In aanbouw
Geschatte datum van voltooiing: June/2026

Avatar
Eigenaar / Manager:
Homes Bay agent
Rana Essam
Locatie: Egypt
Talen: Engels,Arabic
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 5/8/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De het parktoevlucht van de vakantie is een toevluchtsoord om vrede, actie, ontspanning en huis te vinden.
Een plaats u kan al uw necessaries op het vinden. Dit gebied is in het bijzonder perfect als vakantiehuis en als investering voor het verhuren. U zult ook een ongelooflijke winst (rendement van investering - ROI) van de tijd maken de aankoop wordt voltooid tot de sleutels worden overhandigd.
Het strand kan in de omringende hotels voor een kleine prijs worden gebruikt. Naast andere prachtige voordelen als:
• Gymnastiek & Kuuroord
• Het hof van het voedsel
• Het Beheer van het bezit
• De Zaal van de overeenkomst
• Parkeren
• Panoramische Liften
• Het laden post voor elektrovoertuigen
• Dansende Fontein
• Digitaal Aanplakbord
• Gehandicapte Toiletten
• Het schaatsen Gebied
• De Markt van goudsmeden
• Veiligheidssysteem 24/7
• De Harken van de fiets
en meer dan dit heeft het ook het grootste poolgebied voor ingezetenen op het Rode Overzees + het Groen.
De grootmoedige betalingsopties worden aangeboden - om uw droom te maken van het bezitten van uw eigen flat op het Rode nog gemakkelijkere Overzees:
• 10% storting - betaling in voorschotten meer dan 1 jaar
• 20% storting - betaling in voorschotten meer dan 2 jaar
• 30% storting - betaling in voorschotten meer dan 3 jaar
• 10% korting voor directe betaling
De ontwikkelaars besteden bijzondere aandacht aan detail en belofteklantentevredenheid! Alle flats worden gebouwd en individueel en in het hoogste mogelijke ontwerp en de kwaliteit - sleutel klaar in de lente van 2026 overhandigd!

Het zal tegenover het Hotel van Albatroz van de Jasmijn en naast de Kolossale Toevlucht & het Park worden gebouwd Aqua.
Het is ongeveer 5 minuten door auto aan de populaire Wandelgalerij Senzo in Hurghada en ongeveer 15 minuten aan de luchthaven.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres: Hurghada
Postcode:
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Hurghada
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 45000 m2
Oppervlakte grond: 113 m2
Bouwdatum: June/2026
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Keuken:
Keukenblokken: check
Geïnstalleerde keuken: check
Oven/fornuis:
Koelkast: check
Diepvries:
Vaatwasser:
Wasmachine:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés:
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis:
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden:
Duiken:
Surfen: check
Wandelen:
Golfterrein: check
Overig:
Viewed
24
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada In aanbouw Appartement te koop